داخلی صفحه زنجان خبر
 
شهدای غواص دریادل استان زنجان(21)
وصیتنامه شهید رسول محرمی
تاریخ انتشار : شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۷
وصیتنامه شهید رسول محرمی
 
بسم الله الرحمن الرحيم
به نام خداوند كه بشر را آفريد و به بشر عقل، درك، فهم داد و به بشر راه و روش داد و به [او] الگو داد. خدايا! ما را ببخش و بيامرز. خدايا! تو را شكر مي كنيم، باز هم شكر مي كنيم و هر چقدر شكر كنيم، كم است. خدايا! ما را از سربازان آقا امام زمان(عج) قرار بده. خدايا! تو را شكر مي كنيم كه رهبري چون امام خميني به ما دادي. خدايا! امام ما را تا انقلاب مهدي نگهدار و به خانواده هاي شهدا، اسرا، مجروحين، معلولين صبر و استقامت عطا بفرما و شهيدان را در جوار خود با شهداي كربلا محشور بگردان!
چند قلمي براي دوستا ن و آشنايان بنويسم: آري ما مانديم، ياران رفتند و سالها و ماهها، روزها در فراق، انتظار كشيديم. و پدر و مادر شما را هم سپاس مي كنم كه من و برادرانم را در راه اسلام و قرآن خوب تربيت كرديد كه خدمتگزار اسلام باشيم. پدر و مادر اصلا در شهادت من ناراحت نباشيد، بلكه خوشحال باشيد كه يك هديه در راه دين و قرآن داديد. شما افتخار كنيد كه چنين فرزنداني داريد افتخار كنيد،
 اي منافق و اي كور دل! ما اين را ه را با جان و دل قبول كرديم و در اين راه تا آخرين قطره خون خواهيم جنگيد!
آري، جسم ما از پيش شما مي رود ولي روح ما با شماست.
چند جمله ازعمليا ت آينده كه ما در پيش داريم، براي شما مي نويسم. گردان ما خط شكن است. خدا را شكر مي كنم كه ما را باز هم در اين كار قرار داد. كار ما بسيار سخت است. اما براي ما آسان هست. گروهان ما هم غواص هستند. غواص ها به صورت زير آبي اشنوگر غواصي مي كردند تا خود را به خطه ي دوم و سوم برسانند و با خصم بجنگند .
رسول محرمي65/9/30
 
کد مطلب: 132160