علی روز فراخ به عنوان سرپرست بنیاد شهرستان بجنورد منصوب شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۱
حجت الاسلام عزیزی طی حکمی ابلاغ کرد : نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد منصوب می نمایم .
علی روز فراخ به عنوان سرپرست بنیاد شهرستان بجنورد منصوب شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی طی ابلاغی علی روز فراخ را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد منصوب کرد .
متن ابلاغ به این شرح است : 
باسمه تعالی
همکار گرامی جناب آقای علی روز فراخ
     باسلام
احتراماً نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد  منصوب  می نمایم .
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند .
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول و ضوابط جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و با بسیج تمام استعدادها با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا ، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران ، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید .
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم .  
محمدتقی عزیزی
کد مطلب: 134516