داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
هفته دفاع مقدس فرصتی برای انتقال میراث گرانبهای ایثار، به نسل آینده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوه ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: این ایام یادآور دفاع مشروع ملتی غیور است که با تمام وجود با تکیه بر ایمان از سرزمین، دفاع کردند و فرصتی برای انتقال ایثار آن دلاورمردان به نسل آینده است.
هفته دفاع مقدس فرصتی برای انتقال میراث گرانبهای ایثار، به نسل آینده است
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، سیدمصطفی کشفی افزود: 31 شهریور هرسال سالروز شروع جنگ تحمیلی، یادآور دوران هشت ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران درحفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این کشور به عنوان یکی از حساس‌ترین و بارزترین برهه‌های حیات راستین این ملت است.
رئیس بنیاد ساوه گفت: تمام موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف، مدیون خون پاک شهداء و ایثارگری‌های جانبازان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس است.
وی درادامه گفت: برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های هفته دفاع مقدس، هفته (فرهنگ ایثار و شهادت) تنها یادآوری گوشه‌ای از شهامت دلیرمردان است و ارج نهادن به مجاهدت رزمندگان و پیشکسوتان و خانواده معظم ایثارگران، ترویج و تقویت فضای معنوی و اخلاقی جامعه با تأسی از فرهنگ ارزشی و معنوی دفاع مقدس، طراحی برنامه‌های ویژه فرهنگی، هنری و تبلیغی برای اجرا در مدارس، بهره‌گیری از فضای مجازی برای ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و برگزاری یادواره و همایش‌های مختلف را از مهم‌ترین برنامه‌های این بنیاد در هفته دفاع مقدس برشمرد.
کشفی يادآور شد: استفاده بهينه از زمان‌هاي مناسب براي عرضه فرهنگ دفاع مقدس، بهره‌گيري از مشاركت‌هاي عمومي، نهادهاي دولتي و غيردولتي، سوق دادن براي جلب نظر محافل علمي و پژوهشي، توجه خاص به نسل جوان، بهره‌گيري از تجربيات و درس‌هاي جنگ تحميلي درترويج اخلاق و سبك زندگي برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس باید مورد توجه قرار گیرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 134830