داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
با حضور کارکنان بنیاد هرمزگان
مرحله دوم گردهمایی آموزشی توجیهی آیین همسر داری و فرزند پروری برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۹
این دوره از کلاسها بصورت متوالی در چند هفته جهت همکاران بنیاد شهید هرمزگان با هدف از بین بردن مشکلات عاطفی و رفتاری در خانواده برگزار می شود .
مرحله دوم گردهمایی آموزشی توجیهی آیین همسر داری و فرزند پروری برگزار شد
 
به گزارش ایثار هرمزگان :  پاکدامن سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اعلام این خبر گفت : این کلاسها در مرحله دوم با حضور کارکنان خواهر ودر راستای ایجاد شور و نشاط در خانواده پرسنل بنیاد هرمزگان کلاسهایی با انگیزه کاهش استرس و کم کردن تنش های بین زوجین و همچنین راه های مقابله با رفتارهای پرخطر فرزندان  روز چهارشنبه 15 مهرماه 94 در اداره کل بنیاد شهید هرمزگان برگزار شد .
وی گفت : با توجه به اینکه اصلی ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن می باشد و سازمانی پویا و فعال است که پرسنل با شور و نشاط در بدنه آن فعالیت می کند و در جهت رشد و تعالی اهداف آن مجموعه تلاش می نماید ، در جلسه ای با حضور معاونین بنیاد مقرر شد  تا این کلاسها تشکیل شود .
لا زم بذکر است این کلاسها توسط اساتید  مجرب حوزه و دانشگاه و درقالب محتوایی در زمینه های علل بروز مشکلات عاطفی در خانواده ها ، علل بروز طلاق در خانواده ، راه های کم کردن فشارهای روانی ، ایجاد آرامش در خانواده ، شناخت جایگاه های زن و مرد خانواده ، برگزار می شود .
انتهای پیام
 
کد مطلب: 137028