داخلی صفحه زنجان خبر
 
شهدای غواص دریادل استان زنجان(26)
وصیتنامه شهید یعقوبعلی محمدی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۳
وصیتنامه شهید یعقوبعلی محمدی
 
بسم الله الرحمن الرحيم
به نام او، به نام خدا كه از اويم و براي اويم. هستيم از اوست. رفتنم براي اوست و بازگشتم به سوي اوست.سپاس و ستايش آفريدگاري را سزاست كه جان را هماهنگ با نيازهاي بشري سامان داد و آن را با تدبير حكيمانه اش پروراند. با درود و تهيات بر انبيا و اوليا و رهبران مذهبي، سياسي، اجتماعي بالاخص امام عزيز امت كه زندگي خويش را در جهت تربيت جامعه بشري مصروف داشتند و با درود و تهيات فراوان بر شهيدانمان، بر پويندگان راه حسين(ع) و آبياري دهندگان درخت تنومند اسلام.
امام خميني: اين جوانهاي ايران هستند كه بايد تنور جنگ را گرم نگهدارند.
 و من نيز به نوبه خود، به سهم خود بايد بروم به جبهه ها تا نداي هل من ناصر ينصرني حسين زمان، خميني بت شكن را لبيك بگويم. من و امثال من بايد برويم به جبهه ها تا جبهه ها پر شوند و چند قطره خون ناچيزمان شايد در ميدان ريخته شود يا از سعادت مان است كه خود حسين را زيارت كنيم.
خداوندا! امام عزيزمان را در پناه آقا امام زمان محفوظ نگهدار. خدايا! نگهدار، رزمندگان را در جبهه هاي حق عليه باطل پيروز. و هر چه زودتر آنها را به كربلاي حسيني برسان. پروردگارا! انقلاب اسلامي و مسلمين را تا هدف نهايي و تا ظهور حضرت مهدي(عج) پيروز و موفق بدار.  
 در تشييع جنازه من فقط ذكر خدا را داشته باشيد و الله اكبر را تكرار كنيد. مبادا در اين مورد بدگويي به انقلاب شود و در اين موقعيت حساس كه عاشوراي حسين بار ديگر در ايران زنده شد و نشان داد حسين ها هنوز هستند و تا حكومت الله را در سراسر جهان برقرار سازند به پيكار عليه كفر ادامه مي دهند. آري
به ميداني قدم نهاده ام كه نتيجه اش از قبل گرفته و با ايمان كامل پيكار مي كنم، چون اگر در ميدان كشته شوم، به مقام والا دستيافته و راه حسين(ع) را رفته ام و اگر زنده ماندم، شاهد پيروزي بزرگي كه همان پيروزي مسلمين بر كفار است ,خواهيم برد.
((و نريد ان نمن علي الذين استضعفوا ...)) و عاقبت زمين به متقين و صالحين به ارث گذاشته مي شود ((و جا ءالحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا)) كه اين وعده خداوند است: ((و لا يخلف الله وعده ان وعدالله حق)) ما ميتوانيم با نثار خون  ,خوني كه در مقابل اسلام ناچيز است، زمينه حكومت مهدي(عج) به زودي است. 
به عقيده من هر كس در سپاه باشد و پيرو خط امام زمان(عج) و رهبر انقلاب امام خميني باشد، بايد در راه  خدا جهاد كند و از جان و مال و زندگي اش دريغ نكند و ما ايرانيان مثل مردم كوفه نيستيم كه در كوفه حضرت مسلم(ع) و در صحراي كربلا امام حسين(ع) را گذاشتند. اكنون و قت انجام وعده اي كه من براي خود داده ام، فرا رسيده است و با پيام حسين زمان، خميني كبير ديگر نتوانستم، طاقت بياورم و براي احيا اسلام عزيز و انجام وعده خود را دواطلبانه از پادگان آموزشي به جبهه اعزام شدم.
 
کد مطلب: 137370