داخلی صفحه زنجان خبر
 
شهدای غواص دریادل استان زنجان(29)
وصیتنامه شهید علی اکبر یگانه‌فرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۸
وصیتنامه شهید علی اکبر یگانه‌فرد
 
بسم الله الرحمن الرحيم
ان الله اشتري من المومنين انفسهم با ان لهم الجنه يقاتلون في سبيل الله فيقتلون... و ذلك هوالفوز العظيم.
سوره توبه
همانا خداوند جان و مال مومنين را به بهاي بهشت از ايشان خريداري نمود كه در راه خدا جهاد مي كنند و مي كشند و خود كشته مي شوند.... و اين خود سعادت و پيروزي عظيمي است.
اسلام اين دين ابدي و اين آئين جاودانه راحفظ كنيد. در اين زمان تمام دشمنان سعي بر نابودي آن دارند و تنها شما عزيزان با ياري خدا مي توانيد اسلام را حفظ كنيد. با هرچه كه در توان داريد در هرچه بهتر شناختن اسلام بكوشيد و بعد شناختن صحيح به ديگران بياموزيد و از هيچ چيز خود در راه اسلام دريغ نفرمائيد.
خدايا كاش هزاران جان در بدن داشتم و فداي اين دين انسان ساز مي كردم.
در صدور انقلاب بكوشيد و شكر اين نعمت خدا را بدانيد كه انقلابي در اين زمان با باطني اسلامي صورت گرفته است و به هيچ ظالم بر مستضعفين را نمي دهد و خدا را شكر كنيد كه شما در اين زمان آفريد. و بدانيد كه اين انقلاب مجاني بدست ما نيامده با خون هزاران شهيد توانسته ايم آن را حفظ كنيم. پس نگذاريد كه در آن خدشه اي وارد شويد و آن را تا ظهور صاحب اصلي حفظ كنيد.
رهبر را از ياد نبريد اين ذخيره الله براي اسلام را ياري كنيد, مبادا روزي تنهايش بگذاريد
در همه حال دنبال رهبر باشيد و با نارضايتي قلب رهبر را ناراحت نكنيد.
قدر اين رهبر را بدانيد از او درس بگيريد. او كه در همه حال در فكر شما است او كه شب خواب ندارد براي دعا به رزمندگان از او محافظت كنيد و كاري نكنيد كه خدا از شما ناراضي شود.
راه شهدا اين شهدائي كه براي حفظ اين اسلام و انقلاب و رهبر جان عزيزشان را فدا كردند ادامه دهيد نگذاريد اسلحه آنها به زمين افتد.
پروردگارا! خودت مي داني كه رضايتت را در اين ديدم كه به جبهه بيايم. اگر رضاي تو در كشته شدنم است مرا درراه خودت بميران و شهادتي عاشقانه نصيبم بدار و ما را نزد خودت ببر. اگر رضايت در ماندنم است ما  را در خط خودت نگهدار و متوجه ام باش.
خدايا چشمان گنه كارمان را به جمال مهدي منور بگردان و تا ظهورش خميني را با عزت نگهدار.
والسلام علي من اتبع الهدي
وصيت نامه الحقير العاصي : علي اكبر يگانه فرد
مورخه 61/11/17
 
کد مطلب: 137374