حمیدرضا منصوری با حفظ سمت مشاور مدیرکل بنیاد شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۳
حجت الاسلام عزیزی : ظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی منصوب می نمایم .
حمیدرضا منصوری با حفظ سمت مشاور مدیرکل بنیاد شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی طی ابلاغی حمیدرضا منصوری رییس اداره فرهنگی و تبلیغات را با حفظ سمت به عنوان مشاور مدیرکل بنیاد استان منصوب کرد .
متن ابلاغ به این شرح است :
 
باسمه تعالی
جناب آقای حمیدرضا منصوری
 
سلام علیکم
احتراماً نظر به تعهد ، شایستگی و علاقه مندی شما به جامعه معظم ایثارگری جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان    مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی  منصوب  می نمایم .
بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها ، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی ، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند .
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول و ضوابط جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و با بسیج تمام استعدادها با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا ، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران ، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید .
توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم .  
محمدتقی عزیزی / مدیرکل
کد مطلب: 137990