داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار سرپرست بنیاد شهید هرمزگان با شهردار شهر بندرلنگه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲
پاکدامن سرپرست بنیاد شهید هرمزگان طی ماموریت به شهرستان بندرلنگه در دیداری صمیمانه با رضا زاده شهردار بندرلنگه به بحث و تبادل نظر در رائه بهتر خدمات به قشر ایثارگر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در این شهرستان پرداخت .
دیدار سرپرست بنیاد شهید هرمزگان با شهردار شهر بندرلنگه
 
 
 به گزارش ایثار واحد استان هرمزگان : سرپرست بنیاد شهید و وامور ایثارگران استان هرمزگان چهارشنبه 22 مهر 94 در ماموریت به شهرستان بندرلنگه با رضا زاده شهردار بندرلنگه  دیدار کرد.

در این دیدار سرپرست بنیادهرمزگان  به بررسی مشکلات جامعه ایثارگر این شهرستان و همچنین گسترش فرهنگ ایثار و شهادت  و نهادینه کردن این فرهنگ ناب  پرداخت  .
رضا زاده شهردار شهرستان بندرلنگه  با ارزشمند خواندن عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در خدمت به جامعه ایثارگری توفیق روزافزون را برای این خدمتگزاران از خداوند متعال خواستار گردید .

در ادامه این دیدار طرفین در موردایجاد زمینه های فرهنگی و ورزشی خانواده های شهدا و ایثارگران و نصب تصاویر شهدا در میادین و ورودی های شهر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت  به بحث و تبادل نظر پرداختند و در پایان لوح تقدیر از طرف سرپرست بنیاد هرمزگان به شهردار بندرلنگه بمنظور جدیت در رفع مشکلات جامعه ایثارگری شهرستان بندرلنگه اهدا شد .
انتهای پیام /  
 
 
کد مطلب: 138141