پیام رییس بنیاد به مناسبت روز 13 آبان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۹
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی تأکید کرد: روز 13 آبان بیانگر عشق و ایمان ملت شریف ایران و به ویژه دانش آموزان و دانشجویانی است که برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده ای وصف ناپذیر ایثار، فداکاری و مجاهدت نمودند.
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به این شرح است:
بسمه تعالی
«سیزده آبان روز بسیار مهمی است؛ به یک معنا روز دانش‌آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است» مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
روز 13 آبان بیانگر عشق و ایمان ملت شریف ایران و به ویژه دانش آموزان و دانشجویانی است که برای سربلندی و شکوه نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده ای وصف ناپذیر ایثار، فداکاری و مجاهدت نمودند که مصداق آن را می توان در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مشاهده نمود.
با مشاهده چنین راست قامتانی است که می توان گفت کوچکی سن نمی تواند ایمان و اعتقاد انسان های نیکو خصال را محدود نماید و حقیقت جویان در هر برهه از زندگی روحیه و منشی بزرگ دارند.
روز دانش آموز یادآور رشادت شهید محمد حسین فهمیده آن دانش آموز قهرمانی است که با گذشتن از خود سرلوحه تمامی نوجوانان کشور گردید چنانکه امام راحل فرمودند: «رهبر ما آن طفل سيزده ساله اي است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها  زبان و قلم بزرگ تر است با نارنجک، خود را زير تانک دشمن انداخت وآن را منهدم نمود و خود نيز شربت شهادت نوشيد».
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای معزز دانش آموز و دانشجو این روز را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان کشور عزیزمان تبریک عرض می نمایم و امید دارم با الطاف الهی در آینده ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان باشیم.
سید محمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 140072