اصغری
برگزاری 20یادواره در هفته بسیج
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۵
فرمانده بسیج ناحیه سپاه زاهدان در یادواره شهدای محله حسینیه سیستانی ها در زاهدان گفت:در هفته بسیج 20یادواره شهدا در زاهدان برگزار می شود.
برگزاری 20یادواره در هفته بسیج
 
به گزارش ایثار واحد سیستان و بلوچستان  به نقل از خبرگزاری تسنیم زاهدان، سرهنگ  موسی اصغری در یادواره شهدای محله حسینیه سیستانی‌های زاهدان برگزار شد، با گرامی‌داشت هفته بسیج ، اظهار داشت: برگزاری اینگونه یادوارها بهترین بهانه برای حفظ یاد و خاطر شهدا است.
 
وی گفت: برگزاری یادواره شهدای با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، نشان از عشق و ارادت مردم ایران اسلامی به شهدا است.
 
سرهنگ پاسدار  اصغری افزود: باید رشادت، اهداف، انگیزه و ایثارگری شهدا در این یادوارها برای نسل جوان بازگو شود.
 
وی تصریح کرد: هشت یادواره شهدا از ابتدای هفته بسیج تاکنون به همت بسیج سپاه ناحیه زاهدان برگزار شده و 12 یادواره دیگر نیز در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت برگزار می‌شود.
 
مسئول امر به معروف و نهی از منکر بسیج ناحیه سپاه زاهدان هم در این مراسم گفت: شهیدان نماد و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند که به همه ما درس ایستادگی، پایداری و دلدادگی در راه ولایت و اهل بیت (ع) را دادند.
 
حجت‌الاسلام مهدی کوچک زایی افزود: شهدا برای حفظ انقلاب ایستادند و با خون خود این نظام الهی را بیمه کردند.
 
وی گفت: بسیج مردمی ترین نهاد مقدس در نظام جمهوری اسلامی ایران است که موجب عزتمندی، حماسه آفرینی و افتخار انقلاب شده است.
 
وی افزود: محله حسینیه سیستانیها  زاهدان 24 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
 
 
کد مطلب: 142668