داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد قزوین در پی درگذشت مادر شهیدان رضایی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۱
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی درگذشت محترم بیگم علوی مادر شهیدان داود و علی‌اکبر رضایی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد قزوین در پی درگذشت مادر شهیدان رضایی
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
به نام خدا
مادران بهشت را به زیر پا دارند. مادرانی که فرزندان برومندشان را در آغوشی گرم و انسان ساز می‌پرورانند تا سپاسگزار خوان نعمات الهی باشند.
و بسیارند مادرانی که با ایثار و از خودگذشتگی وصف ناپذیر خود، سردارانی را در دامان پرمهرشان پروراندند که استقلال و سرافرازی میهن اسلامی ایران را صلا زدند.
دلیر مردانی که با مهر مادری و ایمانی سرشار از ارادات قلبی به سالار شهیدان کربلا، حضرت ابی عبدالله الحسین(ع)، در مقابل دشمنان اسلام ایستادند تا ایستادگی ملت بزرگ ایران را برای همیشه‌ی تاریخ به ثبت رسانند.
بانوی پرهیزکار، محترم بیگم علوی نیز از آن دست مادرانی بود که با اهدای فرزندانش، داود و علی‌اکبر رضایی، دین خود را، نه تنها به "مادری" که به سیده‌ی مادران عالم، حضرت فاطمه‌ی زهرا(س) ادا کرد و پس از سال‌ها صبر و بردباری میهمان سفره‌ی پر نور شهیدان شد.
عروج جاودانه‌ی این مادر عزیز را به بازماندگان گرامی و جامعه ی بزرگ شاهد و ایثارگر تسلیت عرض نموده، بقای عمر بازماندگان را از خداوند بزرگ خواستارم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 142820