داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره شهدای هسته ای برگزارشد
مدیران و مسئولان نظام باید در مسیر رهنمودهای رهبری حرکت کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۱
مدیران و مسئولان نظام باید در مسیر رهنمودهای رهبری حرکت کنند
 
پدر شهید مصطفی احمدی روشن خطاب به مدیران و مسئولان دولتی در حوزه دفاع از دستاورد هسته ای جمهوری اسلامی ایران، گفت: مدیران و مسئولان نظام باید در مسیر رهنمودهای رهبری حرکت کنند
به گزارش خبرگزاری ایثار به نقل ازخبرگزاری مهر، رحیم احمدی روشن سه شنبه شب در یادواره شهدای هسته ای که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد، اظهار داشت: در موضوع هسته ای و سایر موارد مقام معظم رهبری همواره با درک بالای خود مسیرها را مشخص می کنند و همه ما وظیفه داریم که در این مسیر و چهارچوب مشخث شده حرکت کنیم.
وی ادامه داد: در حالی که دشمن از هر توطئه ای برای مقابله با نظام اسلامی استفاده می کند ولی امروز به برکت وجود مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی تمامی این توطئه ها پشت سر گذاشته شده اند و به همین دلیل است که مدیران و مسئولان همواره باید گوش به فرمان فرمایشات معظم له باشند تا به کشور آسیبی نرسد.
پدر شهید احمدی روشن عنوان کرد: در موضوع هسته ای نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای همواره هشدار می دادند که باید مواظب لبخدهای سوری سران غربی و آمریکایی باشیم و دلیل اصلی موفقیت در عرصه های ملی و بین المللی نیز برگرفته از درایت و دوراندیشی معظم له بود.
وی با اشاره به روند تولید سوخت هسته ای در کشور ما که به دست جوانان این مرز و بوم به نتیجه رسید، بیان کرد: هر چند که در مورد موضوع هسته ای و در دولت های قبلی تفاهم نامه ای به نام سعدآباد امضا شده و باعث مهر و موم شدن نیروگاه هسته ای شد ولی با اتکاه به توان و لیاقت جوانان این مرز و بوم امروز ایران اسلامی به جایگاهی ویژه در کشور دست پیدا کرده است.
احمدی روشن افزود: مصطفی و سایر دوستانش روزها و شبهای بسیاری تلاش و کوشش کردند و با اتکاه به توان و درایت خود موضوع هسته ای کشور را به حدی رساندند که کشورهای غربی مجبور شدند با ما مذاکره کنند و ما باید هوشیار و مواظب باشیم و از دستاوردهای این شهیدان عزیز هسته ای به خوبی مخافظت کنیم.
وی ضمن تاکید بر این نکته که موضوع نفوذ دشمن که طی یک ماه اخیر بارها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی هشدا داده شده است، یک معضل جدی است بیان کرد: همه ما وظیفه داریم که پاسدار خون شهیدان انقلاب اسلامی باشیم و یکی از اقدامات برای عملیاتی کردن این مهم دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی ایران در تمامی حوزه هاست.
پدر شهید احمدی روشن همچنین با اشاره به مطالبات مردم از دولت و لزوم توجه مدیران و مسئولان دولتی به این مطالبات، یادآور شد: مردم با حضور خود در صحنه های مختلف به ویژه انتخابات وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دادند و امروز نوبت دولتمردان است که با خدمت رسانی مناسب به مردم قدردان این همه رشادت و ایثار مردم کشورمان باشند.
وی گفت: وقتی که دولتی از سوی مردم رای اعتماد گرفت و مورد حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بود همه باید از آن حمایت کنند و در همین راستا دولتمردان نیز باید از تمامی ظرفیت ها و توان در اختیار خود در راستای خدمت به مردم استفاده کنند و زمینه را برای عزت و اقتدار نظام اسلامی در تمامی عرصه ها را فراهم کنند.
وی در پایان از میزبانان برگزاری این یادواره شهدای هسته ای تقدیر کرد و گفت: امیدواریم که شما دانشجویان عزیز با ادامه دادن راه شهیدان انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های علمی و آموزشی موفق باشید و زمینه را برای اقتدار بیشتر نظام اسلامی در عرصه های بین المللی فراهم کنید.
در جریان برگزاری این یادواره شهدا که با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج و اعضای هیات رئیسه واحد برگزار شد، لوح یادبودی به پدر شهید مصطفی احمدی روشن اهدا شد.
 
 
کد مطلب: 144670