بهره برداری از فاز اول ساماندهی گلزار شهدا در سال 95
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال بختیاری از اتمام فاز اول ساماندهی گلزار شهدای این استان خبر داد و گفت: فاز اول ساماندهی و بهسازی گلزارهای شهدای استان سال 95 به بهره برداری می رسد.
بهره برداری از فاز اول ساماندهی گلزار شهدا در سال 95
 
به گزارش «ایثار»، قدرت‌الله رئيسي با اعلام این خبر گفت: فاز اول اين گلزار ساماندهي و بهسازي شده است و در سال 95 به بهره برداري خواهد رسید.
رئيسي از زيرسازي و آسفالت جاده گلزار شهداي روستاي کران خبر داد و گفت: با همکاري اداره کل بنياد مسکن استان جاده گلزار شهداي روستاي کران زيرسازي و آسفالت مي‌شود.
وي اظهار داشت: شهدا وارثان اصلي انقلاب و اين نظام الهي هستند و آبروي نظام در گرو ساماندهي و نگهداري از گلزار شهداست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خاطر نشان کرد: شهدا کساني بودند که در اوج مردانگي و گذشت تمام داشته‌هايشان را براي حراست از ارزش‌هاي ديني و انقلابي در طبق اخلاص گذاشته و بي‌هيچ چشم داشتي خون پاکشان را فداي اسلام و انقلاب کردند.
این مسئول، با بيان اينکه شهدا حق بزرگي بر گردن ما دارند، افزود: تلاش در راستاي ترويج روحيه ايثار و شهادت و حرکت در مسير اهداف شهدا حق بزرگ شهدا بر گردن تمام مسئولين و مردم شهيدپرور ايران اسلامي است.
رئيسي تصريح کرد: ساماندهي و حفاظت از گلزار شهدا به عنوان ميراث بجا مانده از اين عزيزان از ديگر رسالت‌هاي اين ملت در پاسداشت ايثار و جانفشاني شهداي گرانقدر است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 149372
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور