انعقاد تفاهم نامه اداره کل آموزش بنیاد با مؤسسه رزمندگان اسلام
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۶
اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با توجه به اهداف سازمانی خود مبنی بر جذب، شناسایی و تقویت بنیه علمی دانش آموزان شاهد و ایثارگر برتر علمی، اقدام به انعقاد تفاهم نامه با مؤسسه رزمندگان اسلام کرده است.
انعقاد تفاهم نامه اداره کل آموزش بنیاد با مؤسسه رزمندگان اسلام
 
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: اداره کل آموزش بنیاد با توجه به اهداف سازمانی خود مبنی بر جذب و شناسایی دانش آموزان شاهد و ایثارگر برتر علمی و تقویت بنیه علمی آنان به منظور کسب رتبه های برتـر آزمون سراسری، اقدام به انعقاد تفاهم نامه با مؤسسه رزمندگان اسلام جهت حضور این عزیزان در طرح آیه های تمدن کرده است.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: در صورت کسب نمره در آزمون مربوط، دانش آموزان تا پايان تحصيلات متوسطه دوم به صورت رايگان تحت پوشش تمامي خدمات پشتيباني تحصيلي این مؤسسه از قبیل بهره مندی از کلاس های حضوری، آزمون های آزمایشی، مشاوره حضوری و غیر حضوری، دوره های آموزشی و جمع بندی و رفع اشکال قـرار می گیرند.
دانش آموزان شاهد و ایثارگر می توانند جهت شرکت در آزمون ورودی این طرح ثبت نام و از خدمات آموزشی مؤسسه رزمندگان اسلام استفاده کنند.
در پایان این اطلاعیه به دانش آموزان شاهد و ایثارگر توصیه شده است برای ثبت نام و اطلاع از شرایط و خدمات این طرح به سايت مؤسسه رزمندگان اسلام به نشاني www.razmandegan.ir بخش ثبت نام آزمون ورودي آيه هاي تمدن مراجعه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 150293
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...