مدیرکل فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور
حل هر معادله ای در منطقه بدون نقش آفرینی ایران ناممکن است/ در سراسر کشور 19 هزار گلزار شهدا، گلباران می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۱۵
مدیرکل فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: با وجود ناامنی هایی که در اثر فعالیت گروهک های تروریستی مثل داعش، در کشورهای مختلف منطقه به وجود آمده است ایران در امنیت کامل به سر می برد و این مرهون انقلاب اسلامی است.
حل هر معادله ای در منطقه بدون نقش آفرینی ایران ناممکن است/ در سراسر کشور 19 هزار گلزار شهدا، گلباران می شود
 
گروه فرهنگ پایداری آناج:  اسکندر یارنسب، صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دهه فجر یادآور پیروزی انقلاب اسلامی است که در قرن اخیر یکی از رویدادهای بزرگ محسوب می شود چرا که در زمانی که دو بلوک غرب و شرق در جهان یکه تازی می کردند و هیچ کس نمی توانست بدون اتکا به یکی از آنها روی پای خود بایستد، امام خمینی(ره) انقلابی را رقم زد که هیچ تحلیل گر و سیاست گری تصورش را هم نمی کرد.
مدیر کل فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، با اشاره به اینکه گرامیداشت دهه فجر حداقل کار فرهنگی برای انقلاب است، افزود: انقلاب اسلامی ایران متکی به سه عنصر روحانیت و مرجعیت، اعتقادات اسلامی و مردم است و تا زمانی که این سه رکن باقی است، انقلاب نیز پابرجاست.
وی خاطرنشان کرد: علیرغم تمام کمربندهای ناامنی که در منطقه وجود دارد کشور ما زیر سایه ی ولایت فقیه، تدابیر رهبر انقلاب و همت مردم امن ترین کشورهاست که به عنوان یک بازیگر اصلی در منطقه و در جهان ایفای نقش می کند به طوری که حل هر معادله ای در منطقه بدون نقش آفرینی ایران ناممکن است.
وی با اشاره به برنامه های کشوری عمومی به مناسبت دهه فجر، خاطرنشان کرد: برنامه ی میهمانی لاله ها همزمان 15 بهمن ماه در کل کشور به اجرا درمی آید که متولی ان بنیاد شهدا و امور ایثارگران است و به موجب آن 19 هزار گلزار شهدا در کشور گلباران و عطرافشانی می شود.
یارنسب در خصوص برنامه ی اربعین فجر در آذربایجان شرقی اظهار کرد: این طرح ایده و ابتکار آذربایجان شرقی است و برای اولین بار در کشور به اجرا درمی آید و سعی می کنیم در آینده آن را به استان های دیگر نیز تعمیم بدهیم.
اتمام پیام
کد مطلب: 150591
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور