آیین مهمانی لاله‌ها در سراسر کشور برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۷
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور می‌گوید، پیروزی انقلاب اسلامی در تحلیل هیچ یک از تحلیل گران سیاسی دنیا نمی‌گنجید.
کد خبر: 94111006203
1412576561154_yarnasab.jpg
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، "اسکندر یارنسب" در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه تبریز عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین رویداد جهان معاصر بود و در برهه‌ای از تاریخ اتفاق افتاد که آمریکا و شوروی دو قطب اصلی جهان بودند و تصمیمات تمامی کشورها در جهات اهداف این دو کشور انجام می‌گرفت، اما انقلاب اسلامی بدون وابستگی به این کشورهای ابر قدرت به وقوع پیوست.
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی با تکیه بر سه عنصر مرجعیت روحانی، باورهای دینی و اعتقادی مردم و ارزش‌های اسلامی شکل گرفت و انقلابی است که ریشه در حوزه‌های علمیه و دین اسلام دارد که به منظور تحقق اهداف دین اسلام شکل گرفت.
یار نسب، اجرای برنامه‌های بزرگداشت در دهه فجر، حدأقل کاری است که می‌توان در قبال این انقلاب باشکوه انجام داد، اظهار کرد: چندین سال است که ستاد دهه فجر در کشور تشکیل شده و 20 الی 25 کمیته زیر نظر این ستاد فعایت می‌کند که یکی از آن‌ها کمیته ایثارگران است.
وی با بیان اینکه آیین مهمانی لاله‌ها توسط کمیته ایثارگران در سراسر کشور برگزار می‌شود، عنوان کرد: این آیین بصورت نمادین در بهشت زهرا (س) تهران، گلزار شهدای ارامنه به عنوان نماد شهدای اقلیت، گلزار شهدای بانه نماد شهیدان اهل سنت و گلزار شهدای روستای فردو در قم نماد شهدای روستایی برگزار می شود.
یارنسب خاطرنشان کرد: با اینکه ایران در نا امن ترین منطقه جهان واقع شده است، اما امن ترین کشور دنیا نیز به شمار می‌رود و اکنون به جایگاهی رسیده که بازیگر اصلی منطقه است و هیچ معاهده‌ای در خاورمیانه بدون تصمیم ایران انجام نمی‌گیرد، که این موفقیت‌ها و دیگر دستاوردهای انقلاب مرهون خون شهداست.
انتهای پیام
کد مطلب: 150632
 


 
 
با پژوهش تصمیم‌گیری کنیم
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...