داخلی صفحه قزوین خبر
 
رئیس آموزش بنیادشهید قزوین:
بنیه علمی مدارس شاهد استان قزوین تقویت شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۷
رئیس اداره آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: بنیه علمی دانش‌آموزان در مدارس شاهد استان قزوین تقویت شود چراکه بدین ترتیب آینده‌سازانی توانمند کشور را اداره می‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، علی‌پناه قویدل ظهر امروز در جلسه مدیران مدارس شاهد که در سالن اجتماعات دبیرستان نرگس برگزار شد، اظهار داشت: بنیه علمی دانش‌آموزان در مدارس شاهد استان قزوین تقویت شود چراکه بدین ترتیب آینده‌سازانی توانمند کشور را اداره می‌کنند. برگزاری کلاس‌های تقویتی برای دانش‌آموزان محصل در مدارس شاهد و ایثارگر از جمله اقداماتی است که در تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و همچنین رفع مشکلات آموزشی آنها تاثیرگذار است.
رئیس اداره آموزش بنیادشهید و امور ایثارگران استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 13 مدرسه شاهد در استان قزوین فعالیت کرده که مدیران و مربیان مدارس باید نگاه ویژه‌ای به ارتقاء سطح دانش این مدارس و دانش‌آموزان داشته باشند.
قویدل با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و پژوهش در مدارس شاهد، عنوان کرد: تحقیق، پژوهش و مطالعه در مدارس شاهد باید به فرهنگی ضروری و اساسی تبدیل شود و توسعه و ترویج این فرهنگ در اولویت برنامه‌های مدیران و مربیان قرار بگیرد. انعقاد تفاهم‌نامه مدارس شاهد با مراکز آموزشی علمی از جمله دیگر اقدامات مهمی بوده که در راستای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان محصل در این مدارس انجام شده است.
کد مطلب: 151898