داخلی صفحه البرز خبر
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز
پیروزی سوریه را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۸
حجت الاسلام گفت: پیروزی سوریه نشان از پیروزی انقلاب اسلامی است و این پیروزی را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستند.
پیروزی سوریه را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستیم
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز؛ حجت الاسلام محمد جواد موحد نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم شهیدان" حمزه کاظمی و مهدی قاسمی" که بعد از ظهر امروز در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شاهین ویلای کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم اظهار داشت: نتیجه جان فشانی شهیدان پیروزی اسلام در مقابل امریکا و جماعت تکفیری، سلفی و داعشی خواهد بود.
وی با اشاره به آیه 54 سوره واقعه افزود: تواضع در برابر مستضعفین ، عشق به خدا، شکست ناپذیری در برابر دشمن و عدم هراس از هیچ تهدیدی از جمله صفات قومی است که خداوند به زودی برمی انگیزاند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز با بیان این مطلب که در بسیاری از کشورها انقلاب رخ داده است گفت: این انقلاب ها بر پایه مبانی اسلامی نیست و معمولاً مبنای آن ها بر اساس مسائل سیاسی و اقتصادی می باشد و کودتای نظامی یکی از رایج ترین این انقلاب هاست.
وی خاطر نشان کرد: با بررسی تاریخچه قیام ها می توان دریافت جنگ اعراب مسلمان با حکومت غاصب اسرائیل ، عربستان، مصر، اردن، لبنان و سوریه تا جایی که اسرائیلی ها در کرانه باختری ادامه داشته است.
حجت الاسلام موحد تصریح کرد: انتفاضه های اول، دوم و سوم نه تنها جلوی صهیونیست ها در سرزمین اشغالی را گرفته است بلکه عامل شکست آن ها در جنگ های 22 روزه، 33 روزه و 8 روزه می باشد.
وی با بیان این مطلب که اسلام می تواند از پیشروی دشمن جلوگیری کند گفت: انقلاب اسلامی ایران منحضر به غرب است؛ هم به دلایل خارجی و هم با امیال  و خواسته های درونی می توان به اثبات رساند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) افزود: در ایران هم توفیقات پیش روندگی وجود دارد و هم در مقابل خود دشمنان قسم خورده.
وی تصریح کرد: اگر امروز ام الفساد منطقه و دنیای اسلام آل سعود عربستان و وهابیت محسوب می شوند خداوند از 1400 سال پیش این پیش بینی را کرده بود که این جماعت عرب یک روزی از دین خدا خارج می شوند.
حجت الاسلام موحد گفت: اگر سرزمین سوریه توسط تکفیری ها اشغال می شود تنها کشوری که می تواند مردم آن سرزمین را از اشغال تجات بدهد ایرانیان و مدافعان حرم هستند.
وی خطاب به خانواده شهدای مدافع حرم گفت: آیه 10 سوره زحل می گوید عده ای بدون حساب وارد بهشت می شوند و آن ها همان دسته از کسانی هستند که به دلیل نجات از فساد و گناه و یا به دلیل دفاع از دین مهاجرت کردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز گفت: خداود محقق کرد که اسلام به دست ملت ایران حفظ شود و این مهم به واسطه انقلابی است که در راس آن ولایت فقیه حضور دارد و با رهنمودهای ایشان می توان از اسلام و ایران دفاع کرد.
وی هدف دشمن را مقابله با انقلاب اسلمی دانست و گفت: انقلاب اسلامی می تواند در منطقه و جهان اثرگذار باشد.
حجت الاسلام موحد به پیروزی سوریه اشاره کرد و گفت: این نشان از پیروزی انقلاب اسلامی است و این پیروزی را مدیون خون شهدای مدافع حرم هستند.
 
کد خبر1195                    
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 155700
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...