داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد قزوین به مناسبت فرارسیدن سال نو
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۲
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن سال جدید را به مردم شهید پرور استان به ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن این پیام آمده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
سال 1394 در شرایطی به پایان رسید که ملت بزرگ ایران اسلامی با رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری و تحقق شعار همدلی و همزبانی، حماسه‌های جاویدی را رغم زده و با تدبیر دولت خدمتگزار توانست نوای استقلال و پایداری ایران اسلامی را در سراسر گیتی طنین‌انداز کنند.
سالی که پیشتازان عرصه‌ی ایثار و شهادت با تاسی به سالار شهیدان کربلا و هزاران هزار شهید دفاع مقدس و به نمایش گذاشتن ایمان و اعتقاد حماسی ملت بزرگ ایران در عرصه‌های بین‌المللی حضور یافته و با دفاع از حریم اسلام ناب محمدی(ص)، مدافعان حریم اهل بیت(ع) شدند.
اینک سال 1395 را در حالی آغاز می‌کنیم که همه‌ی پیروزی‌ها و افتخارات ایران اسلامی، در تمامی عرصه‌های فرهنگی، علمی، اجتماعی و ... را مدیدن ایثار شهیدان، مقاومت جانبازان و شکیبایی خانواده‌های صبورشان هستیم.
همراه با آغاز سال نو، ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای مردم شهید پرور استان قزوین به ویژه خانواده‌های عزیز شاهد و ایثارگر، امید است در سال پیش روی و با تداوم وحدت و همدلی آحاد مردم، شاهد موفقیت‌های روز افزون و توسعه‌ی پایدار میهن اسلامی‌مان باشیم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 158299