داخلی صفحه البرز خبر
 
فرماندار کرج:
ایران در دنیا مفتخر به فرهنگ ایثار و شهادت است/ امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهداست
تاریخ انتشار : شنبه ۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: ما ایرانیان در دنیا مفتخر به فرهنگ ایثار و شهادت هستیم که ریشه در فرهنگ عاشورایی دارد.
ایران در دنیا مفتخر به فرهنگ ایثار و شهادت است/ امنیت و اقتدار امروز کشور مرهون خون شهداست
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کرج محمد تقی ایرانی در پیش کنگره 36 هزار شهید دانش آموز کشور که در کانون امام علی (ع) افزود: شهدا با جانفشانی و ایثار در جبهه ها حاضر شدند و مبا مقابله با دشمنان تا بن دندان مسلح، انقلاب و مملکت ایران را در برابر توطئه ها ی دشمنان بیمه کرده اند .
وی اظهار کرد: اگر ما در کشوری زندگی می کنیم که امنیت و اقتدار دارد، فقط به خاطر ایثار شهدای گرانقدر و رهبری مقام معظم رهبری است .
ایرانی ادامه داد: این محفل متعلق به دانش آموزانی است که الگوهای خوبی برای نسل کنونی هستند.چرا که نسل امروز می تواند با نگاهی دقیق به زندگی و شخصیت این دانش آموزان شهید و الگوگیری از آنان و به کار بستن اهداف آنان در زندگی به موفقیت های بزرگ دست یابدوی اضافه کرد: امروز نوبت دانش آموزان حاضر است تا راه شهدای دانش آموز را ادامه دهند و با تکیه بر علم و دانش خود برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش کنند و حافظ آرمان های انقلاب اسلامی باشند که شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس برای پاسداری از این آرمان های والا جان های پاک خود را فدا کرده اند .
وی قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک شهدایی چون شهدای دانش آموز دانست که سبب شدند تا ایران اسلامی به الگوی مقاومت و ایثار در برابر قدرت طلبان دنیا تبدیل شود
ایرانی گفت: امروز روزی است که دنیا ایران را یک کشور قدرتمند اسلامی می شناسد که این اقتدار مرهون مقاومت و ایثار شهداست .
وی در پایان خاطره ای از همرزمان شهیدش در جبهه های جنگ در سال 63 عنوان کرد و یاد آور شد: شهدا از خود گذشتند تا انقلاب و نظام در مقابل دشمنان بیمه شود .
 
کد خبر95/5                     
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 158404
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...