معاون استاندار آذربایجان‌شرقی:
تعظیم 6 قدرت بزرگ دنیا در برابر ایران حاصل رشادت‌های ایثارگران و جانبازان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: اگر امروز 6 قدرت بزرگ دنیا در برابر خواسته‌های ملت ایران سر تعظیم و تواضع فرو می‌آورند حاصل رشادت‌های جانبازان و همرزمان شهید آنها است.
تعظیم 6 قدرت بزرگ دنیا در برابر ایران حاصل رشادت‌های ایثارگران و جانبازان است
 
به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سعید شبستری‌خیابانی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از بیماران بیمارستان اعصاب و روان فجر تبریز مربوط به جانبازان هشت سال دفاع مقدس، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: جانبازان اعصاب و روان اسوه‌های صبر و ‌مقاومت هستند که شاید کمتر کسی درد آنها را بفهمد و بتواند آنها را درک کند؛ بر همین اساس وظیفه تمام مسئولان رسیدگی جدی به امور این دلاوران است.
وی افزود: اگر امروز 6 قدرت بزرگ دنیا در برابر خواسته‌های ملت ایران سر تعظیم و تواضع فرو می آورند حاصل رشادت‌های جانبازان و همرزمان شهید آنها است که خود در گوشه همین بیمارستان و همرزمانشان در زیر خاک آرام گرفته‌اند و نه ادعایی دارند و نه شکوه گلایه‌ای.
شبستری اضافه کرد: بر طرف کردن نیازهای درمانی جانبازان، بویژه جانبازان روحی که به مراتب درد بیشتری را تحمل می کنند و لکن درد آنها قابل مشاهده نیست، کمترین کاری است که مسئولان می توانند برای آنها انجام دهند و هر مشکلی که بیماران این مرکز داشته باشند باید برطرف کنیم.
کد مطلب: 158527
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...