مادر شهید حامد جوانی:
همواره بر قولی که به فرزند شهیدم دادم، پایبندم / ما به تأسی از حضرت فاطمه(س) ایستاده ایم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴
حمیده پادبان اظهار کرد: حضرت فاطمه(س) و حضرت زینب(س) الگوی ما هستند و با تأسی از ایشان در راه ادای تکلیف و در حمایت از ولایت، جان و مال و فرزندانمان را فدا می کنیم.
 
به گزارش آناج، حمیده پادبان در همایش اسوه های صبر و مقاومت گفت: حضرت فاطمه(س) الگوی ماست و ما می بینیم که ایشان از امام علی(ع) نه به عنوان همسر خود و نه به عنوان پدر فرزندانشان بلکه به عنوان ولی حق خداوند بر روی زمین حمایت کرد و نه تنها مال و فرزند خود را  در راه ولایت فدا کرد، بلکه خود نیز در این راه به شهادت رسید.
وی افزود: ما نیز با تأسی از سرور بانوان دو عالم و همچنین حضرت زینب(س) در واقعه ی عاشورا، در این راه از جان و مال و فرزندان خود می گذریم و اگر امروز ممکن باشد، فرزند دیگرم را نیز در راه حق فدا می کنم.
مادر شهید حامد جوانی خاطرنشان کرد: زمانی که فرزندم از من اجازه خواست تا به سوریه برود، به او گفتم ای کاش ده برادر دیگر هم داشتی تا همه ی شما را راهی جبهه مقاومت می کردم؛ او از این واکنش من خوشحال شد و از من قول گرفت تا هنگام شهادتش گریه نکنم تا دشمن از گریه ی من خوشحال نشود.
وی تاکید کرد: من به قولی که آن روز به فرزند شهیدم دادم تا ابد پایبند می دانم و همگان بدانند نه تنها از شهادت فرزندم ناراحت نیستم بلکه از پیشکشی که به درگاه خداوند دادم، بسیار خوشحالم.
پادبان ادامه داد: حامد آرزو داشت که در 1400 سال پیش زندگی می کرد و می توانست در رکاب مولایش امام حسین(ع) باشد اما او نسل سوم انقلاب بود که به خوبی تکلیف خود، امام زمان و یزیدیان دوران را شناخت و به حق لبیک گفت.
کد مطلب: 159299