داخلی صفحه البرز خبر
 
تجدید میثاق دانش آموزان ۲۲۰ مدرسه ناحیه یک کرج با امام و شهدا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۶
کارشناس مسئول مشارکت های مردمی، امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش ناحیه یک کرج از تجدید میثاق دانش آموزان و کارکنان ۲۲۰ مدرسه این ناحیه با امام و شهدای گرانقدر انقلاب خبر داد.
تجدید میثاق دانش آموزان ۲۲۰ مدرسه ناحیه یک کرج با امام و شهدا
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز و به گزارش کرج رسا محمد رضا سعیدی مقدم روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین فعالان سنگر عرصه علم و دانش، آشنایی دانش آموزان با زندگینامه و مطالعه وصیت نامه شهدا ، الگو برداری از اخلاق و رفتار شهدا و دیدار از خانواده معظم شهدا در مدارس این ناحیه به اجرا درآمد.
وی اظهار کرد: دانش آموزان و معلمان در این حرکت معنوی – ارزشی در مناسبت های مختلف اقدام به گلباران گلزار شهدا،تهیه دلنوشته، برگزاری برنامه های فرهنگی – ورزشی به نام شهدای گرانقدر ناحیه یک کرج کردند.
سعیدی در ادامه به آمار ۱۵۶ شهید دانش آموز و ۲۰ معلم شهید در ناحیه یک کرج اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا در مدارس با مشارکت دانش آموزان و اولیاء آنان ، نصب تصاویر شهدا در مدارس ، تهیه بنر تصاویر شهدای ناحیه یک کرج از دیگر بخش های طرح یاد یاران در ناحیه یک کرج برشمرد.
کار شناس مسئول مشارکت های مردمی ،امور شاهد و ایثار گران آموزش و پرورش ناحیه یک کرج بیان کرد: در این طرح مدیران ، معاونان و کارکنان اداری با خانواده معظم شهدا نیز دیدار کردند.
 
کد خبر 95/42                  
انتهای پیام/
کد مطلب: 161201
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...