داخلی صفحه خوزستان خبر
 
فرمانده سپاه دزفول اعلام کرد:
انتخاب شهید "علیرضا حاجیوند قیاسی" به‌عنوان شهید شاخص جامعه کارگری خوزستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴
فرمانده سپاه دزفول گفت: شهید "علیرضا حاجیوند قیاسی" که از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول است، به‌عنوان شهید شاخص جامعه کارگری خوزستان در سال ۹۵ انتخاب شد.
انتخاب شهید "علیرضا حاجیوند قیاسی" به‌عنوان شهید شاخص جامعه کارگری خوزستان
 
فرمانده سپاه دزفول در گفتگو با خبرنگار تسنیم گفت: شهید "علیرضا حاجیوند قیاسی" که از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول است، به‌عنوان شهید شاخص جامعه کارگری خوزستان در سال ۹۵ انتخاب شد.
عبدالامیر محشتمی‌راد اظهار داشت: شهدا گنجینه‌ای از معرفت و بصیرت و آگاهی اسلامی و انقلابی برای حفظ و اعتلای ارزش‌های اسلامی و انقلابی ایران معاصر در محورهای داخلی و برون مرزی هستند.
وی افزود: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان ایران با حضور ماندگار در جبهه‌های حق علیه باطل در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت کردند تا عزت و استقلال کشور از چنگ دشمن رهایی پیدا کند.
فرمانده سپاه دزفول عنوان کرد: پس از هشت سال دفاع مقدس، این بار مردم سرای اسلامی دفاع از حرمین شریفه اهل‌بیت‌(ع) را به عنوان یک محور و مسیر مهم در حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی خود مورد توجه قرار داده و در مسیر مبارزه با دشمنان کور دل  اسلام و انقلاب دعوت حق را لبیک گفته‌اند.
وی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، شهید "علیرضا حاجیوند قیاسی" که از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول است به عنوان شهید شاخص جامعه کارگری خوزستان در سال 95 انتخاب شد.
محتشمی راد بیان کرد: علت انتخاب شهید علی رضا حاجیوند قیاسی به عنوان شهید شاخص استان، حرکت همیشگی این شهید والا مقام در مسیر و الگوی مورد نظر ولی‌فقیه و شاخص‌های اسلامی و انقلابی بوده است.
 
کد مطلب: 162468
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...