داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیر کل بنیاد قزوین:
جانبازان درس همت، مقاومت و وفا آموختند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۹
همزمان با سالروز ولادت مسعود قمر بنی هاشم و روز جانباز، غلامرضا حقایق پور، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی حماسه های بجا مانده از ایثار جانبازان را جاودانه دانست.
 
به گزارش ایثار، واحد قزوین در این پیام آمده است: میلاد علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، بهانه‌ای است تا به یاد آوریم که وقایع ماندگار هشت سال دفاع مقدس، رهروان عملدارانی تربیت کرده و به یادگار گذاشته است که با تاسی به قمر بنی هاشم، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، درس همت، مقاومت و وفا را به گونه ای آموختند که اسوه‌های صبر و پایداری در سراسر گیتی شدند.
این میلاد خجسته، روز جانباز نام گرفت تا مردانِ مردِ این دیار، با حضور حیات بخششان در روزهای زندگی‌مان، برای همیشه به یادمان آورندکه به واسطه‌ی مقاومت و ایثار آنان بود که ایران در جایگاه رفیع خود، درس آزادی و مبارزه را به تمامی آزادگان و آزادی خواهان جهان می آموزد.
و اینک در سالروز میلاد سقای لب تشنه‌ی کربلا، یاد و خاطره‌ی شهدا، بویژه جانبازان سلحشور استان قزوین که پاسداران واقعی ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی می‌باشند را گرامی داشته، از درگاه خداوند بزرگ برای آنان سلامت و به‌روزی و برای همسران ایثارگرشان، صبر و شکیبایی آرزومندم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 162969