حجت الاسلام عزیزی در پیامی روز جانباز را تبریک گفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۴
حجت الاسلام عزیزی : جانبازان آیه های عزت، عظمت و ایثار ملت ایران و معرف مقاومت، استکبار ستیزی و نقش آفرینی پیشتازانه ایرانیان در مصاف با تهدیدات و خطرات فراروی میهن اسلامی هستند وشکی نیست اندیشیدن به جایگاه و نقش‌های تعیین کننده آنان در تاریخ این کشور درجای جای این سرزمین الهام بخش و یادآور بازشناسی مستمر وظایف و مسئولیت های خطیر دینی، انقلابی و ملی هر یک از ملت ایران است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در آستانه خجسته سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس (ع) و روز جانباز در پیامی این روز را تبریک گفت .
متن پیام به این شرح است :

بسم الله ارحمن الرحیم

السلام علیک أیهاالعبد الصالح المطیع لله و لرسوله و لأمیرالمؤمنین و الحسن و الحسین علیهم السلام
 
عزت، سربلندی وآوازه جهانی امروز ایران اسلامی مرهون مجاهدت و فداکاری حماسی وتاریخ ساز آحاد ایرانیان به ویژه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است که بر پیشانی آن نقش آفرینی جانبازان عزیز می درخشد. 
تردیدی نیست که اگر حماسه سازی شهیدان ،صبر،بصیرت وهوشمندی ایثارگران وجانبازان عزیز نبود دستاوردهای سترگ وافتخار آمیز امروز کشور در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه بازدارندگی و اقتدار دفاعی تنها در فضای ذهنی ملت ایران وبه صورت یک حسرت وآرزوی دست نیافتنی باقی می ماند. 
جانبازان آیه های عزت، عظمت و ایثار ملت ایران و معرف مقاومت، استکبار ستیزی و نقش آفرینی پیشتازانه ایرانیان در مصاف با تهدیدات و خطرات فراروی میهن اسلامی هستند وشکی نیست اندیشیدن به جایگاه و نقش‌های تعیین کننده آنان در تاریخ این کشور درجای جای این سرزمین الهام بخش و یادآور بازشناسی مستمر وظایف و مسئولیت های خطیر دینی، انقلابی و ملی هر یک از ملت ایران است. 
اینجانب ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن خجسته سالروز ولادت حضرت ابالفضل العباس (ع) ، روز جانباز را به محضر همه جانبازان عزیز به ویژه بزرگ جانباز انقلاب مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) تبریک و تهنیت عرض نموده ، دوام توفیق ایشان را از درگاه حضرت احدیت مسآلت می نمایم .
محمدتقی عزیزی
کد مطلب: 162975
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...