جذب نیروی انسانی از طریق سازمان سنجش در دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی عملیاتی شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۰
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی با اعلام این خبر که جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی از 10تیر1395 با شرکت در آزمون ، عملیاتی می شود گفت: برابر اعلام بنیاد شهید وامور ایثارگران ، استخدام در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز و مراغه ، تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح با ثبت نام در سایت و شرکت در آزمون با اعمال سهمیه امکان پذیر خواهد بود.
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی قاسم صمدیان مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی با اعلام این خبر که جذب نیروی انسانی از پنجشنبه 10تیر 1395در دستگاههای اجرایی آذربایجان شرقی با ثبت نام و شرکت در آزمون عملیاتی می شود گفت:برابر اعلام بنیاد شهید وامور ایثارگران ، استخدام در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز و مراغه ، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح با ثبت نام در سایت و شرکت در آزمون زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور با اعمال سهمیه امکان پذیر خواهد بود.
قاسم صمدیان به افراد جویای کار خانواده های شاهد وایثارگر گفت: برابر هماهنگی انجام گرفته با سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، جذب نیروی انسانی در دستگاههای اجرایی از طریق ثبت نام در آزمون سازمان سنجش و آموزش کشور از مورخه 10تیر 1395 آغاز می گردد. فلذا فرزندان معزز شاهد و ایثارگر در قالب سهمیه استخدامی 25% و همچنین سایر ایثارگران با سهمیه 5% می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور نسبت به ثبت نام خویش اقدام نمایند.
صمدیان افزود : چنانجه قبلا نیز به انحاء مختلف اطلاع رسانی گردیده، منبعد کلیه استخدام ها از طریق ثبت نام در آزمون سازمان سنجش و آموزش کشور خواهد بود ، لذا فرزندان معزز شاهد و ایثاگر جویای کار مراتب را از سایت های دستگاه های اجرایی، سایت سنجش و آموزش کشور،  www.sanjesh.org  و بنیاد محل پرونده خود پیگیری نمایند.
لازم بذکر است متقاضیان می توانند در بخش پیام های پایگاه اطلاع رسانی سایت ایثار آذربایجان شرقی ، از آخرین اخبار استخدامی استان با خبر شوند.
اتمام پیام
کد مطلب: 169782