داخلی صفحه مازندران خبر
 
مادر شهید مدافع حرم :بزرگ‌ترین آرزوی فرزندم ،شهادت بود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۶
نمی‌دانم فرزندم چه معامله ای با خدای خود کرده که پیکرش به وطن برنگشت اما هر معامله ای که کرده باشد، راضی ام
مادر شهید مدافع حرم :بزرگ‌ترین آرزوی فرزندم ،شهادت بود
 

به گزارش ايثار واحد مازندران،مادر طلبه شهید کریمیان از شهدای مدافع حرم مازندران با اشاره به اینکه مادیات برای فرزند شهیدم مفهوم و معنایی نداشت، گفت: پسرم عاشق شهادت در راه خدا بوده است.

پلاک حضرت زهرا(س) را همیشه بر گردن داشت و عاشق شهادت بود و همیشه به من می‌گفت برو سر قبر شهدا و برایم دعا کن شهید بشم. همیشه می‌گفت دلم می‌خواهد مثل بی بی حضرت زهرا(س) گمنام باشم. نمی‌دانم چه معامله ای با خدای خود کرده که پیکرش به وطن برنگشت اما هر معامله ای که کرده باشد، راضی ام.

خدا را شکر کردم و از خدا خواستم شهید ما را قبول کند. بزرگ‌ترین آرزوی محمدامین شهادت بود و دیگه به آرزویش رسید. نمی‌دانم چه معامله ای با خدای خود کرد اما هر معامله ای که کرد من راضی هستم.

محمدامین خیلی با شعور بود و از معلومات بالایی برخوردار بود. یک روز به او گفتم پسرم تو معلوماتت بالاست درست خوب است بمان چون مردم اینجا به تو نیاز دارند. محمدامین در جوابم گفت: مادر این حرفها را نزن. روز عاشورا هم همین حرف‌ها را می‌زدند و امام حسین (ع) را تنها گذاشتند. فردای قیامت جواب امام حسین(ع) را چگونه می دهید؟ دیگر حرفی برای گفتن نداشتم چون به هدفش ایمان داشتم و می‌دانستم با علم و آگاهی در این مسیر قرار گرفته است.

محمدامین دنیایی نبود و چیزی از دنیا نمی‌خواست، بزرگ‌ترین آرزویش شهادت بود و امروز به آرزویش رسیده است.

 راه شهدا را ادامه دهند. شهادت فقط خون ریختن نیست بلکه ذوب شدن در ولایت فقیه است. ولایت فقیه خط قرمز محمد امین بود و نماز اول وقت و زیارت عاشورا از تاکیدات ایشان بود. به نظر بنده هر کس که این مسیر را ادامه دهد عاقبت بخیر می‌شود.

طلبه شهید مدافع حرم محمدامین کریمیان در سال 13731در بهنمیر متولد شد و در تاریخ 27 خرداد امسال در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 169891
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...