داخلی صفحه لرستان خبر
 
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان خبر داد:
آثار شهدای دانشجوی لرستان گردآوری می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان گفت: آثار و نوشته های شهدای دانشجوی استان گردآوری و در دبیرخانه کنگره شهدای دانشجو، مستندسازی می شوند
آثار شهدای دانشجوی لرستان گردآوری می شود
 
به گزارش "ایثار لرستان" به نقل از خبر افلاک، رضا دلفان، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان گفت: گردآوری و بروزرسانی اسناد مربوط به شهدای دانشجوی لرستان یکی از مهم ترین برنامه هایی است که امسال پیگیری می کنیم و سعی داریم از طریق مصاحبه با خانواده شهدای دانشجو، آثار، نوشته ها و وصایای آن ها را جمع آوری و در دبیرخانه کنگره شهدای دانشجوی استان مستندسازی کنیم.
وی با بیان اینکه تا کنون 6 عنوان کتاب با موضوع شهدای دانشجوی لرستان به چاپ رسیده است، افزود: پیگیر چاپ چند عنوان کتاب با محوریت شهدای دانشجوی استان هستیم.
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان از برگزاری یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه های استان خبر داد و گفت: فراخوان مقالات شهدای دانشجو در آینده نزدیک اعلام می شود.
دلفان اظهار کرد: سعی داریم که جشنواره های فرهنگی و هنری بسیج دانشجویی را با محوریت شهدای دانشجو برگزار کنیم.
وی بیان کرد: کمیته های دانشجویی دبیرخانه کنگره شهدای دانشجوی لرستان نیز در راستای استفاده از توان دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های استان در زمینه هایی مانند هنری، فرهنگی، علمی و فضای مجازی تشکیل شده است.
 مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی لرستان ادامه داد: در راستای اجرای موثر برنامه های دبیرخانه کنگره شهدای دانشجوی لرستان، جلسات منظمی با روسای دانشگاه های استان به صورت ماهانه برگزار می شود.
 دلفان خاطرنشان کرد: سرکشی به خانواده شهدای دانشجوی لرستان در مرکز و شهرستان ها از دیگر برنامه هایی است که دبیرخانه کنگره شهدای دانشجوی لرستان آن را پیگیری می کند. 
 
 
کد مطلب: 172248
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور