داخلی صفحه مازندران خبر
 
روش زندگي خود را بر اساس خصوصيات رفتاري و اخلاقي شهدا ترسيم كنيم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۲
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت:روش زندگي خود را بر اساس خصوصيات رفتاري و اخلاقي شهدا ترسيم كنيم
روش زندگي خود را بر اساس خصوصيات رفتاري و اخلاقي شهدا ترسيم كنيم
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز دوشنبه چهارم مرداد ماه طي سخناني با اشاره به جايگاه شهدا گفت:مقام و منزلت شهدا در قرآن كريم و دين اسلام بسيار ارزشمند بوده و از جايگاه رفيع و بالايي برخوردار است.

وي تصريح كرد:شهدا براي ايجاد امنيت ، آسايش و حفظ نظام، تمام هستي خود را فدا كردند لذا با زنده نگه داشتن ياد و نام شهدا ، احيا كننده واقعي اهداف شهدا كه همانا متعالي ساختن فرهنگ اسلامي در جامعه بوده، باشيم.

وي با تاكيد بر الگو قراردان شهدا اظهارداشت:شهدا بهترين الگو و سرمشق زندگي ما به شمار مي روند و امروز بايد زندگي خود را بر اساس خصوصيات رفتاري و اخلاقي شهدا ترسيم كنيم .

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با بيان اينكه شهدا، با خداي خود معامله كردند گفت:شهداي عزيزانقلاب اسلامي،هشت سال دفاع مقدس و مدافعين حرم بر اساس اعتقادات ديني و اسلامي و به دور از وابستگي به تعلقات دنيوي ،با خداي خود معامله كردند و خدايي شدند.

رضايي با اشاره به تاكيد شهدا بر امر به معروف در جامعه اظهارداشت:شهيدان گرانقدر در پيروي از مكتب حسيني و آموزه هاي عاشورايي ،در وصاياي خود همواره بر احياي فريضه امر به معروف و نهي از منكر و ترويج فرهنگ اسلامي در جامعه تاكيد مي كردند.

وي با بيان به اينكه شهدا به جامعه عزت بخشيدند گفت:نسل جوان جامعه ما بايد با عمل گرايي، راه شهدا را ادامه داده و در جهت ماندگاري ارزش هاي انقلاب اسلامي تلاش نمايد.

رضايي با بيان اينكه شهدا ناظر كارهاي ما هستند افزود:شهداي والامقام شاهد و ناظر بر اعمال و كارهاي ما هستند لذا بايد به گونه اي خدمت كنيم كه شهدا از ما انتظار داشتند.

گفتني است مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران امروز به صورت حضوري در محل كار خود با 14 تن از ايثارگران ديدار و مسائل آنان را مورد رسيدگي و پيگيري قرارداد.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 172397