داخلی صفحه مازندران خبر
 
جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه راه شهدا ،عزتمندی واقتدار ایران در دنیا است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت که همه مردم ومسئولان باید ادامه دهنده واقعی راه شهدا باشند، چرا که حفظ این دستاوردها باعث عزتمندی واقتدارجمهوری اسلامی دردنیا است
جانشین رییس پلیس راهور ناجا ادامه راه شهدا ،عزتمندی واقتدار ایران در دنیا است
 
به گزارش ايثار به نقل از خبرگزاري ایرنا مازندران، سردار موسی امیری روزجمعه در یادواره 32شهید دهستان چلاو از توابع بخش امامزاده عبداله آمل که در روستای ' زرخونی' برگزار شد، افزود: امروز همه باید در جریان انقلاب و حفظ وترویج آن صبر واستقامت داشته باشند، تا دشمن جرات نداشته باشد توطئه ای علیه کشورمان در سر و برنامه داشته باشد.
وی ادامه داد: به لطف خدا و استقامت ملت ایران، امروز کشورما در منطقه آشوب زده وبحرانی ،در امنیت کامل است وعزت وسربلندی که دردنیا داریم، نشات گرفته از تفکر انقلابی امام راحل وجانفشانی های شهدا واز خود گذشتگی رزمندگان وجانبازان بوده است.
جانشین رییس پلیس راهور ناجا، وجود برخی تفکرهای غلط گروه های اقلیت که همواره مغرضانه فضای عمومی جامعه را این طور نسبت می دهند که برای چه ایران درجنگ داخلی سوریه، عراق ، لبنان، فلسطین ویمن شرکت می کند، گفت: تاسف بار تر آن که برخی افراد ناآگاه نیز این شرایط را تکرار می کنند.
جانشین رییس پلیس راهور ناجا گفت: اکنون گروه های تروریستی تکفیری و داعش همچون آفت مزارعی هستند که به جان کشورهای اسلامی منطقه افتادند و جمهوری اسلامی ایران برای حفظ امنیت شهروندان خود وکمک به مسلمانان منطقه دفع خطر می کند.
سردار امیری حضور جوانان عاشق ودلباخته ایرانی در دفاع از حریم اهل بیت(ع) را نشات گرفته از تفکر انقلابی امام راحل والگوگیری از مکتب شهدای جنگ تحمیلی دانست وافزود: آرامش وتولید امنیت درکشور بدون هزینه نمی شود وهزینه آن هم شهادت در راه حفظ اسلام است که سعادت دنیا وآخرت را به همراه دارد.
وی اضافه کرد: امروز اگر تفکر شیعی وانقلابی در خانواده های معظم شهدا، ایثارگران وملت آگاه ایران نبود، معلوم نبود که سرنوشت کشورما به چه سمت وسویی بود.
جانشین رییس پلیس راهور ناجا در ادامه افزود: امروز یک اصل مهم وجود دارد وآن شناخت وتشخیص خودی از غیرخودی، اقدام های به موقع و همراهی واستقامت بر سر مواضع دین اسلام وانقلاب اسلامی از عوامل مهم در رسیدن به بصیرت واقعی در افراد است.
سردارامیری اضافه کرد: همه خانواده ها باید در این موقعیت حساس با شناخت مواضع دشمن در کشور، دشمن را در پیاده کردن اهداف شومش همراهی نکنند.
شهرستان حدود 400هزارنفری آمل در دوران پیروزی انقلاب وجنگ تحمیلی یکهزار و41شهید تقدیم نظام کرده است.
انتهاي پيام/
 
 
کد مطلب: 172960
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...