برگزاری همایش دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری همایش دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه با محوریت ارتقای سطح مهارتی دانش آموزان و ارائه آموزش های کاربردی به مادران آن ها از تاریخ 22 مردادماه در مشهد مقدس خبر داد.
برگزاری همایش دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه
 
به گزارش «ایثار»، محمدعلی فقیه با اعلام این خبر افزود: این همایش با تعامل سازمان آموزش و پرورش استثنایی و بر اساس تفاهم نامه منعقده به مدت 10 روز در استان خراسان رضوی برگزار می‌شود و از مشارکت فعال و مسئولانه سازمان آموزش و پرورش استثنایی برای تلاش در زمینه برپایی این همایش تشکر می‌کنیم.
وی افزود: استفاده از ظرفیت‌ها، امکانات و پتانسیل سازمان‌های ذیربط برای ارتقای سطح خدمات رسانی به دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه و شکل گیری کمیته خدمات رسانی به این عزیزان با مشارکت و تعامل مراکز و سازمان‌های تخصصی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اهداف اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
فقیه در پایان گفت: برنامه‌های اجرایی در این همایش عموماً با توجه به شرایط این عزیزان و استفاده از تجربیات بنیاد و سازمان آموزش و پرورش استثنایی در چندمین دوره از اجرای این قبیل برنامه‌ها، برنامه ریزی و اجرایی خواهد شد و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از وظایف خود را نسبت به یادگاران معزز شاهد و ایثارگر به انجام رسانیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 174109
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...