داخلی صفحه مازندران خبر
 
درخشش خبرنگار مازندران در جشنواره سراسري رسانه هاي برتر در حوزه ايثار و شهادت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳
حسين احمدي خبرنگار روزنامه قدس موفق شد با خبر ديدار پس از 30 سال 30 كيلومتر دورتر ،دردومين جشنواره سراسري تجليل از خبرنگاران و رسانه هاي برتر در حوزه ايثار و شهادت مقام نخست را بدست آورد
درخشش خبرنگار مازندران در جشنواره سراسري رسانه هاي برتر در حوزه ايثار و شهادت
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،دومين جشنواره سراسري تجليل از خبرنگاران و رسانه هاي برتر در حوزه ايثار و شهادت كه به همت مركز اطلاع رساني و روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران كشور كه در سالن فرهنگي هنري سيد الشهداء در تهران برگزارشد حسين احمدي خبرنگار مازندراني روزنامه قدس در بخش خبر بعنوان خبرنگار برتر معرفي و تجليل شد.

در آئين اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين شهيدي نماينده محترم ولي فقيه ،معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران،قائم مقام سازمان صدا و سيما،مديران مسئول روز نامه جمهوري اسلاميو اطلاعات،رئيس بنياد حفظ و نشرآثار و ارزش هاي دفاع مقدس،معاون مطبوعاتي وزارت ارشاد اسلامي،جمعي از فعالان رسانه اي و مدير كل مركز اطلاع رساني و روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران و مسئولان و كارشناسان روابط عمومي بنياد كشور حضورداشتند.

حسين احمدي خبرنگار روزنامه قدس موفق شد با خبر(( ديدار پس از 30 سال 30 كيلومتردورتر)) مربوط به شناسايي شهيد برزو آقايي كه به همراه چهار شهيد گمنام ديگر در حسينيه عاشقان ثارالله قائمشهر به خاك سپرده شد رتبه نخست اين جشنواره را بدست آورد.

اين خبرنگار عزيزدر اين خبر به ديدار مادر اين شهيد با پسرش كه 30كيلومتر دورتر ازخودش آرام گرفته بود اشاره كرد و به نحوه استقبال قائم شهري ها با اين مادر شهيد پرداخت.

شهيد برزو آقايي اهل بابلسر بود كه در بهمن ماه سال 64 در عمليات والفجر هشت به شهادت رسيد و پيكر پاكش در سال 91 شناسايي و به دليل عدم احراز هويت در گمنامي به خاك سپرده شد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران موفقيت خبرنگار روزنامه قدس مازندران آقاي حسين احمدي را در دومين جشنواره تجليل از خبرنگاران و رسانه هاي برتر سراسري در حوزه ايثار و شهادت را به اصحاب رسانه استان بويژه به اين خبرنگار توانمند و شايسته تبريك گفت.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 174552
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...