کسب رتبه‌های برتر علمی بیانگر استعداد و پشت‌کار ایثارگران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۸
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از موفقیت چشمگیر علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال 95 خبر داد و این موفقیت را به جامعه بزرگ ایثارگری تبریک گفت.
کسب رتبه‌های برتر علمی بیانگر استعداد و پشت‌کار ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام مؤذنی از دست اندرکاران طرح شاهد که باعث رشد و نمو علمی، فرهنگی ایثارگران شده است تشکر کرد و اظهار داشت: اهتمام ویژه به امور آموزشی جامعه ایثارگری و توجه خاص به مشاوره و هدایت تحصیلی از برنامه‌های مهم معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در سال 1395 است.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد در ادامه افزود: کسب رتبه‌های برتر علمی ایثارگران بدون استفاده از سهمیه ایثارگران بیانگر هوش، استعداد و پشت کار علمی فرزندان شاهد و ایثارگر است که همچون پدران خویش که طلایه دار مبارزه با ظلم، ستم و استکبار بودند اینان نیز با تأسی به پدران خویش راه مبارزه با استکبار جهانی را با فتح قله‌های علم دانش خواهند پیمود.
رییس ستاد برنامه ریزی طرح شاهد در خصوص مشخصات نفرات برتر آزمون سراسری 95 گفت: رتبه اول گروه آزمایشی علوم ریاضی آقای احسان شریفی، نفر دوم گروه آزمایش علوم انسانی آقای سجاد قاسمی و رتبه پنجم گروه آزمایش علوم انسانی آقای محمد جواد صراطی از فرزندان شاهد و ایثارگر هستند ضمن اینکه رتبه‌های 29 و 51 رشته علوم تجربی را نیز فرزندان شاهد و ایثارگر به خود اختصاص داده‌اند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 174602