داخلی صفحه البرز خبر
 
کتاب شهید مدافع حرم مرتضی مسیب زاده در فردیس نگاشته می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
واحد کلواری رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان فردیس از تألیف کتاب شهید مدافع حرم مرتضی مسیب زاده در این شهرستان خبر داد.
کتاب شهید مدافع حرم مرتضی مسیب زاده در فردیس نگاشته می‌شود
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز واحد کلواری رئیس  بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان فردیس در گفتگو با خبرنگار فردیسان از تألیف  کتاب شهید مدافع حرم مرتضی مسیب زاده در این شهرستان خبر داد.
وی در این رابطه گفت : به‌منظور ارج نهادن به جایگاه شهدای مدافع حرم  و آشنایی نسل جوان و نوجوان با سبک زندگی این شهید بزرگوار کتاب شهید مرتضی مسیب زاده در شهرستان فردیس نگاشته خواهد شد.
 رئیس بنیاد حفظ آثار شهرستان فردیس در ادامه از راه‌اندازی پارک موزه دفاع مقدس در شهرستان فردیس خبر داد و گفت:مقدمات لازم برای در نظر گرفتن محل مناسبی برای راه‌اندازی پارک موزه دفاع مقدس با شهرداران مناطق مختلف فردیس و مشکین‌دشت انجام‌شده است.
کلواری در ادامه نصب المان‌ها شهری مربوط به دوران دفاع مقدس در بخش‌های مختلف شهر و استفاده از فضای مجازی به‌منظور ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگری و مقاومت را از اهم برنامه‌های این اداره برشمرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: معرفی و شناسایی شهدا وجانبازن و رزمندگان دوران دفاع مقدس در این شهرستان و ثبت خاطرات آنان را از دیگر برنامه‌های بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در شهرستان فردیس است.
 
کد خبر 95/229                
انتهای پیام/
کد مطلب: 174677
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...