داخلی صفحه مازندران خبر
 
رئیس قوه قضائیه: دشمنان معترفند که حرف اول منطقه با ایران است/ آمریکا از اقتدار نظام می‌ترسد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۶
رئیس قوه قضائیه با عنوان اینکه استقامت شهدا و خانواده‌های آنها به نطام ابهت بخشید و موجب خودباوری شد، گفت: امروز دشمنان می‌گویند که حرف اول منطقه با ایران است و این به برکت مجاهدت و آرمان‌های بلند شهداست.
رئیس قوه قضائیه: دشمنان معترفند که حرف اول منطقه با ایران است/ آمریکا از اقتدار نظام می‌ترسد
 
به گزارش ايثار به نقل از خبرگزاريفارس از شهرستان نکا، آیت‌الله صادق آملی‌لاریحانی ظهر امروز در یادواره 29 شهید منطقه لایی و بزرگداشت آیت‌الله محمدی‌لائینی، شهدای غواص و مدافع حرم، كه در روستاي ازرك هزارجريب نكابرگزارشد اظهار کرد: توفیق خدمت به مردم که اینگونه در صحنه هستند نعمت بزرگی است که باید قدر دانسته شود.
وی افزود: حقیقت شهادت عمقش برای ما زیاد روشن نیست بلکه باطن آن حیات واقعی است.
رئیس قوه قضائیه از شهدا براساس آیات قرآن به حی بودن یاد کرد و یادآور شد: رزق بی‌حساب رزقی است که از سوی خداوند به بندگان داده شده و شهادت فوز عظیمی است.
این مسؤول گفت: شهدا الگوهای اخلاقی جامعه‌اند و تأثیر به‌سزایی در تعالی فضایل اخلاقی دارند همچنین اگر شهدا نبودند چنین استقلالی را که اکنون مشاهده می‌کنید نمی‌شد متصور بود.
آملی‌لاریجانی ایستادگی جمهوری اسلامی در برابر زورگویان منطقه و خارج از منطقه را به برکت خون شهدا دانست و اضافه کرد: سرمایه امروز ما از شهداست و همین توانمندی، اقتدار و خودباوری انقلاب ما را به اوج رسانده است.
وی با عنوان اینکه استقامت شهدا و خانواده‌های آنها به نظام ابهت بخشید و موجب خودباوری شد، بیان کرد: امروز دشمنان می‌گویند که حرف اول منطقه با ایران است و این به برکت مجاهدت و آرمان‌های بلند شهداست.
رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: امروز نظام ما را براساس آرمان‌های اخلاقی و اسلامی می‌شناسند و آمریکا نیز از اقتدار نظام ما می‌ترسد؛ نظامی که بر پایه مردم بنا شده و ملتش حاضرند برای آرمان‌های این نظام از جان‌شان بگذرند.
این مسؤول خاطرنشان کرد: دولت خائن سعودی از همین می‌ترسد که شیعیان اهل بیت (ع) در تمام دنیا پراکنش دارند و امروز سعودی‌ها احساس خطر کردند.
آملی‎لاریجانی با اشاره اینکه امروز حرف اول منطقه را می‌زنیم، ادامه داد: سخن شهدا آن است که آرمان‌ها و اهداف انقلاب نهادینه شود.
وی اظهار کرد: اگر می‌خواهیم با شهدا همراه باشیم باید با اهداف نظام همراه باشیم، نظامی که به مردم اتکا دارد.
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه از مهم‌ترین ارکان نظام ولایت فقیه است، اضافه کرد: برکت ولی فقیه امنیتی است که در هیچ کجای منطقه آن را شاهد نیستیم و با وجود اینکه فشار فراوان است اما رهبری با دید کافی تمام‌قد ایستاده‌اند.
این مسؤول بیان کرد: خواستند انقلاب مخملی ایجاد کنند، فتنه 88 را با پشتیبانی استکبار به‌وجود آوردند اما مردم به دهان‌شان زدند و امیدشان ناامید شد.
آملی‌لاریجانی در پایان گفت: تحریم‌های سختگیرانه نیز از دیگر مسائلی بود که خواستند نظام را به زانو درآورند اما مردم با دنباله‌روی از اهداف شهدا تا پای جان ایستاده‎اند.
انتهاي پيام/
 
 
کد مطلب: 174748
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...