حجت الاسلام عزیزی در پیامی فرارسیدن 26 مرداد را گرامی داشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۷
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی : به راستی، شرح صبوری یکایک شما دلیرمردان آزاده که با تأسی به مولای دربندتان، حضرت باب الحوائج، موسی بن جعفر علیه السلام، زندان های رژیم بعثی را مأوایی برای عبادت و تضرع به درگاه باری تعالی و نقطه ای برای کمال انسانیت و عروج به قله های عرفان یافتید و در مدرسه صبر و استقامت و ایمان تا ابد به جهانیان درس صبوری و توکل دادید، هزاران مثنوی مجزا می طلبد. 
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در آستانه 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در پیامی این روز را گرامی داشت .
متن کامل پیام به این شرح است : 
 بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدا و ملائک مقربین او بر جان برکفان آزاده و پرندگان سبکبالی که دل را از قفس نفس و تمنیات دنیایی رهایی داده و اگرچه به ظاهر ایامی را در بند بودند، لیکن با اراده و صبر و ایمان راسخ خود دشمن زبون را در غل و زنجیر کردند و در حیرت فرو بردند. سلام و درود خدا و ملائک او بر روح وارسته و صبور سید آزادگان میهن اسلامی ایران، مرحوم حضرت حجه الاسلام و المسلمین ابوترابی که آزادگان عزیزمان در دوران غربت و اسارت همچون پروانه ای گرد شمع وجودش حلقه زده و سرود آزادگی وشرف و انسانیت سردادند و افتخار بر شما آزادگان سرافراز که قلم و زبان از بیان صبرو ایستادگی  شما که تا سرحد شهادت پیش رفتید و ذره ای از میثاق و تعهدتان با ولی فقیه زمان و پیر مرادتان عدول نکردید، عاجز است.  
به راستی، شرح صبوری یکایک شما دلیرمردان آزاده که با تأسی به مولای دربندتان، حضرت باب الحوائج، موسی بن جعفر علیه السلام، زندان های رژیم بعثی را مأوایی برای عبادت و تضرع به درگاه باری تعالی و نقطه ای برای کمال انسانیت و عروج به قله های عرفان یافتید و در مدرسه صبر و استقامت و ایمان تا ابد به جهانیان درس صبوری و توکل دادید، هزاران مثنوی مجزا می طلبد. 
اینجانب ضمن تبریک بیست و ششم مرداد ماه، سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی، دست یکایک شما آزادگان عزیز  ، این یادگاران شرف و آزادگی میهن اسلامی، را که در دست ولی فقیه زمانتان گره زده اید و همچون گذشته، ندای صبر و شجاعت و خدمت خالصانه و بی شائبه به ملت شهیدپرورمان را سر می دهید، می بوسم و برای شما و خانواده های صبورتان آرزوی توفیق و سلامتی دارم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
محمدتقی عزیزی 
کد مطلب: 175316