داخلی صفحه اردبیل خبر
 
آزادگان سند افتخار و عزت انقلاب اسلامی کشور هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۰
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: آزادگان سند افتخار و عزت انقلاب اسلامی کشور هستند.
 
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ سردار غلام‌عسگر کریمیان عصر امروز در همایش گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافزار به میهن اسلامی در اردبیل اظهار داشت: آزادگان و رزمندگان سرافراز ذخایر انقلاب اسلامی هستند که با جان و دل از ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی دفاع کرده و امنیت و اقتدار کشورمان را رقم زده‌اند.
وی با اشاره به اینکه رزمندگان و آزادگان دوران سختی را در 8 سال دفاع مقدس و اسارت پشت سر گذاشته‌اند، بیان کرد: اگر این سختی‌ها و دلاورمردی‌ها نبود بی‌شک امروز به اقتدار و پیشرفت‌های همه جانبه در کشور دست نمی‌یافتیم و ما مدیون رشادت‌ها و دلاورمردی‌های این رزمندگان و آزادگان سرافراز هستیم.
فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: آزادگان چه در دوران دفاع مقدس، چه قبل و چه بعد از آن زحمات و تلاش‌های زیادی را برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی انجام داده‌اند و این آزادگان نماد انسان‌های شاخص بوده‌اند که با تبعیت از فرمان امام خمینی(ره) و لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری اقتدار کشورمان را رقم زده‌اند.
سردار کریمیان تصریح کرد: یکی از مسائل اساسی در عرصه کنونی در دوران دفاع مقدس دشمن‌شناسی بود که رزمندگان و آزادگان در آن زمان دشمنان را به خوبی می‌شناختند و با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند به پیروزی رسیدند.
وی اظهار کرد: جوانان امروزی ادامه دهندگان راه رزمندگان و شهدای والامقام هستند و با جان و دل از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند و باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروزی انتقال داده شود تا بتوانیم توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را خنثی کنیم چرا که هم‌اکنون نیز دشمنان سرمایه‌گذاری زیادی برای ترویج فرهنگ غرب در جامعه کرده‌اند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 175400
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...