داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرمانده سپاه خلخال:
مقاومت و بردباری از خصوصیات ویژه آزادگان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۴
فرمانده سپاه خلخال گفت: مقاومت و بردباری از خصوصیات ویژه آزادگان است.
 
  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مصطفی کریمی دوشنبه‌شب در دیدار با خانواده معظم آزادگان شهرستان خلخال به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: مقاومت، صبوری و بردباری از خصوصیات ویژه آزادگان است.
وی با یادآوری رشادت رزمندگان اسلام در دفاع از وطن و رنج اسارت در زمان اسارت در اردوگاه‌های رژیم بعث گفت: آزادگان در طول مدت اسارت تمام سختی‌ها را به خاطر حفظ ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمل کردند.
فرمانده سپاه خلخال گفت: یکی از مفاهیمی که همیشه در ذهن آزادگان در طول اسارت از زبان خودشان قابل درک است به یاد داشتن امام (ره) بوده که همیشه آنان برای دیدار امام (ره) و رهایی از اسارت لحظه شماری می‌کردند.
وی نقش آفرینی آزادگان در کنار خانواده معظم شهداء و خانواده معظم جانبازان و ایثارگران را حرکت مهمی در پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و ملت ایران دانست و گفت: آزادگان افتخارات ملت در هشت سال دفاع مقدس و یادگاران روزهای حماسه و دفاع هستند.
فرمانده سپاه خلخال با گرامیداشت زحمات آزادگان بر لزوم حل مشکلات آزادگان هشت سال دفاع مقدس و تکریم ویژه آنان در جامعه از سوی اقشار مختلف مردم تاکید کرد.
کریمی گفت: مهمترین درس آزادگان به جامعه اسلامی صبوری و بردباری است.
وی وظیفه امروز جامعه ما را حفظ دستاورد شهداء و آزادگان با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری و عمل به شعار سال تعیین شده از سوی رهبر انقلاب است.
انتهای پیام/62008/آ ۲۰/
 
کد مطلب: 175406