برگزاری اختتامیه همایش ملی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳
اختتامیه همایش ملی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه در مشهد مقدس برگزار شد.
برگزاری اختتامیه همایش ملی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه
 
به گزارش «ایثار»، اختتامیه همایش ملی آموزشی، زیارتی و تفریحی دانش آموزان شاهد و ایثاگر با نیازهای ویژه با حضور 128 نفر دانش آموز پسر و 87 نفر دختر با همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مجتمع آموزشی و توانبخشی امام رضا (ع) مشهد برگزار شد.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در این رابطه گفت: هدف از برگزاری این همایش غنی سازی اوقات فراغت، ارتقاء سطح خودباوری و خوداتکایی دانش آموزان، ارتقاء سطح آموزشی مادران آن ها و بهره مندی از فضای معنوی و فرهنگی مشهد مقدس بوده است.
محمدعلی فقیه افزود: این همایش با مشارکت و تعامل مناسب سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد و از زحمات و توجه دکتر قدمی رییس محترم سازمان و همه همکاران ایشان تقدیر و تشکر می کنیم.
وی در پایان گفت: افزایش اطلاعات و ارتقاء سطح آموزشی مادران، بهره مندی دانش آموزان از کلاس های مهارتی و هنری و بهره مندی از فیوضات معنوی و زیارت حرم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) از مهم ترین نتایج این همایش بوده است.
در آخرین روز این همایش و پس از زیارت حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، جنگ شادی با حضور همه مدعوین و با اجرای مولودی و برنامه های متنوع به همراه مسابقات فرهنگی و اهدای جوایز به دانش آموزان اجرا شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 176866
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...