داخلی صفحه خوزستان خبر
 
پیام مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان بمناسبت هشتم شهریور
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳
مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خوزستان بمناسبت هشتم شهریور، سالروز شهادت دولتمردان شهید، رجایی و باهنر پیامی صادر کرد.
پیام مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان بمناسبت هشتم شهریور
 
مدیر کل بنیاد شهید وامورایثارگران خوزستان بمناسبت هشتم شهریور، سالروز شهادت دولتمردان شهید، رجایی و باهنر پیامی صادر کرد.
متن این پیام بشرح زیر است.
باسمه تعالی
در تاریخ هر ملتی، رویدادهای تلخ و شیرینی رخ میدهد که تأثیر عمیقی بر حیات اجتماعی مردم بر جای نهاده و میتوان گفت که تعیین کنندۀ سرنوشت و سازندۀ فرهنگ آن ملت است.
در کشور ما ایران، یکی از مهمترین این رخدادها تحقق نظام جمهوری اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بوده است .
بزرگمردی که جهان، مانندِ او را کمتر به خود دیده، و شخصیت ممتازی که به تبعیت از او ، جان فشانی های فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگترین و عظیم ترین فراز تاریخ ایران را رقم زده است.
این رویداد اگر چه حلاوت و شیرینی پیروزی انقلاب اسلامی را در پی داشت اما وقوع حوادثی دیگر، فصل تازه ای در تاریخ انقلاب گشود.
خاطره شهادت هفتاد و دو تن دولتمردان نظام و شهادت دو چهرۀ صمیمی و فداکار اسلام رجائی و باهنر که در کنار یکدیگربه آتش کین منافقان سوختند، از جمله حوادثی است که هیچگاه فراموش نخواهد شد.
و اینک ، سالروز ترور و شهادت آن بزرگواران صدیق، فرصت مناسبی است تا دستاوردها و گام های بلند دولت اسلامی در عرصه های مختلف به تصویر کشیده شده، زوایای مختلف خدمات گسترده خادمان مردم آشکار گردد.
هفته دولت فرصتی مغتنم پدید آورده است تا یاد و خاطره شهدای عزیز کارمند در روزهای پرافتخار و حماسه‌ساز انقلاب اسلامی و دوران درخشان دفاع مقدس را گرامی و یادشان را زنده نگه داریم.
شهدای معظم و ایثارگری که در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی از هر آنچه در دنیا بود دل بریدند و در جوار حق آرام گرفتند.
ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به ریاست محترم جمهور، هیات دولت و تمامی مدیران  و کارمندان ارزنده، و تمامی نیروهای پرتلاش و فعال که دل در گرو خدمت به انقلاب اسلامی ایران قرارداده‌اند، تبریک عرض نموده، با گرامیداشت یاد دولتمردان شهید، توفیق روزافزون همگان را در سایه توجهات حضرت‌ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان خواستارم.
 
عبدالرضا فرجیان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان
 
کد مطلب: 177374
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...