خرید تجهیزات ایرانی در دستور کار کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
مسئول کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد خراسان رضوی گفت: تحویل امانی تجهیزات پزشکی به ایثارگران نیازمند و خرید کالاهای پزشکی ایرانی و تولید داخل از جمله برنامه‌های مصوب کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد خراسان رضوی است.
خرید تجهیزات ایرانی در دستور کار کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی
 
به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور با اشاره به فعالیت‌های کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، اظهار داشت: این کمیته همزمان با تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد خراسان رضوی تشکیل شد که سرپرستی آن بر عهده معاونت بهداشت و درمان این نهاد و دبیری این کمیته نیز به محمد حسن صمدی رییس اداره درمان بنیاد خراسان رضوی و یکی از اعضای آن واگذار شد.
وی افزود: نخستین فعالیت کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بازنویسی و بازبینی آیین نامه های ابلاغی بر اساس اصول اقتصاد مقاومتی و پیشنهاد و تدوین برنامه اقدامات اجرایی آن در حوزه بهداشت و درمان است.
معاون بهداشت و درمان و مسئول کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: ارائه پیشنهادات اصلاحی در صورت لزوم در حوزه تغییر آیین نامه ها به بنیاد مرکز، تهیه تقویم اجرایی و پیشنهادی بودجه و برنامه های معاونت بهداشت و درمان بر اساس اصول ستاد اقتصاد مقاومتی نیز بخشی دیگر از فعالیت های این کمیته را تشکیل می دهد.
وی خاطرنشان کرد: برنامه های مصوب کمیته سلامت در ستاد اقتصاد مقاومتی شامل برنامه های اجرایی و ساختار متنوعی است که می تواند گام موثری در جهت تحقق مولفه های این موضوع مهم بردارد.
غلامپور با اشاره به برنامه های مصوب عنوان کرد: تدوین و اجرای برنامه های آموزشی و پیشگیری برای کارشناسان بنیاد خراسان رضوی و شهرستان‌های این استان، برگزاری برنامه های آموزشی برای جامعه ایثارگری توسط شهرستان‌ها، خرید تجهیزات مستقیم و ارائه بدون واسطه به ایثارگران نیازمند، حذف پرداخت‌های مستقیم و ارائه خدمات و تجهیزات مورد نیاز جامعه ایثارگری نیازمند، تحویل امانی تجهیزات پزشکی به ایثارگران نیازمند، خرید کالاهای پزشکی و درمانی ایرانی و تولید داخل و تبلیغ و تبیین فرهنگ اسلامی قناعت و صرفه جویی در استفاده درست از کالاها و تجهیزات پزشکی از جمله مهمترین برنامه‌های مصوب کمیته سلامت ستاد اقتصاد مقاومتی بنیاد شهید و امور ایثارگران خرسان رضوی است.
انتهای پیام/


"انتهای پیام"
کد مطلب: 177463