داخلی صفحه اردبیل خبر
 
فرمانده سپاه نمین:
شهدای منا قربانی بی‌کفایتی‌های آل سعود شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
فرمانده سپاه شهرستان نمین گفت: شهدای منا شهدای مظلومی هستند که قربانی بی‌کفایتی‌های آل سعود و اندیشه غیر انسانی آن‌ها شدند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حسین ایرانی ظهر امروز در مراسم اولین یادواره شهدای منا با عنوان «یادواره کوچه‌ها و افتخار محله‌ها» در روستای «بویاغچی‌لو» شهرستان نمین با اشاره به اینکه در راه انقلاب و وطن تاکنون شهدای بسیاری تقدیم کرده‌ایم اظهار کرد: خون شهدای منا با خون شهدای دفاع مقدس، انقلاب و مدافعان حرم همواره عجین و همراه است.
وی گفت: خون شهدا و عظمت آنان باعث افزایش امنیت کشور، استمرار و اقتدار نظام، تقویت وحدت و یکپارچگی در کشور عزیزمان ایران شده است.
فرمانده سپاه شهرستان نمین با بیان اینکه دشمن با هر شیوه و طریقی به عداوت و دشمنی خود با کشور و ملت ما ادامه خواهد داد افزود: به لطف خدا خون شهیدان منا، مدافعان حرم، اسلام و انقلاب پایمال نخواهد شد.

ایرانی با اشاره به اینکه برگزاری چنین مراسم‌هایی به معنای همراهی با خانواده‌های شهدا و تسلی قلوب آنان است تصریح کرد: استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره خون شهدا است  و چه بسا که در این راه بازهم شهدایی تقدیم نظام شود.
وی وحدت، اتحاد و انسجام را رمز پیروزی مسلمانان بر مشرکان برشمرد و خواستار حرکت و برنامه‌ریزی همه جانبه برای تقویت وحدت مردم در سراسر کشور شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدیه از خانواده شهید نوحعلی قاسمی تجلیل و حاضران با حضور در مزار آن شهید و نثار فاتحه یاد وی را گرامی داشتند.
انتهای پیام/62001/ط20
 
کد مطلب: 178656
 


 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...