داخلی صفحه اردبیل خبر
 
استاندار اردبیل:
دفاع مقدس سرمایه معنوی کشور است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
استاندار اردبیل گفت: دوران دفاع مقدس به عنوان سرمایه عظیم معنوی کشور باید در همه ابعاد به نسل امروز و آینده معرفی شده و زمینه برای تبیین و تشریح دقیق دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام مهیا شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مجید خدابخش پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال 95 و نشست هماهنگی نمایشگاه رزمی فرهنگی عملیات کربلای 4 در سخنانی فرهنگ دفاع مقدس را پیامی روشن و واضح از اتحاد و همدلی برای جامعه امروز عنوان کرد.
 وی گفت: استانداری با بسیج کلیه دستگاه‌های اجرایی استان در جهت برپایی نمایشگاه و برنامه‌های ویژه هفته دفاع مقدس اقدام می‌کند.
استاندار اردبیل گفت: دوران دفاع مقدس به عنوان سرمایه عظیم معنوی کشور باید در همه ابعاد به نسل امروز و آینده معرفی شده و زمینه تبیین و تشریح دقیق دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام مهیا شود.
خدابخش با اذعان به اینکه در طول برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس جلسات شورای مدیران استان در محل این نمایشگاه برگزار خواهد شد، افزود: در همین نشست دستور همکاری نزدیک در جهت برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس به همه دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود.
وی افزود: ما باید ابعاد مختلف دوران دفاع مقدس را معرفی کنیم تا مبادا این سرمایه عظیم مورد غفلت و یا بی‌توجهی قرار گیرد که قطعا در انتقال این پیام‌ها باید شکل هنری و فرهنگی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
شهردار اردبیل نیز در این مراسم اظهار کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اردبیل امسال نیز همچون سال‌های قبل با تمام قوا در خدمت برگزاری نمایشگاه رزمی فرهنگی کربلای 4 خواهد بود.
انتهای پیام/62001/ط20
 
کد مطلب: 178658
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...