داخلی صفحه همدان خبر
 
نماينده کميته جست و جوي مفقودين در همدان خبر داد
همدان در روز عرفه ميزبان پيكر 3 شهيد دفاع مقدس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴
نماينده کميته جست و جوي مفقودين در همدان گفت: مراسم روز عرفه با حضور پيکر مطهر سه تن از شهداي دفاع مقدس در همدان برگزار مي‌شود.
همدان در روز عرفه ميزبان پيكر 3 شهيد دفاع مقدس
 
ایثار همدان به گزارش خبر روزنامه هگمتانه- نماينده کميته جست و جوي مفقودين در همدان گفت: مراسم روز عرفه با حضور پيکر مطهر سه تن از شهداي دفاع مقدس در همدان برگزار مي‌شود.
بهرام دوست‌پرست ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي مراسم برائت از مشرکان سال 66 اظهار کرد: امسال همزمان با سراسر کشور مراسم روز عرفه و برائت از مشرکان در استان همدان با حضور پيکر مطهر سه تن از شهداي والامقام دفاع مقدس برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينکه پيکر مطهر اين شهدا در تاريخ 20 شهريورماه وارد استان همدان مي‌شود، گفت: اين شهداي عزيز در روز عرفه ميهمان مردم همدان، ملاير و نهاوند خواهند بود.
نماينده کميته جست و جوي مفقودين در همدان تصريح کرد: پيکر مطهر اين سه شهيد همراه 110 شهيد ديگر در عمليات برون مرزي و در خاک عراق تفحص شده‌ است.
وي افزود: اين سه شهيد والامقام پس از انجام مراسم دعاي عرفه، براي شناسايي به معراج‌الشهداي تهران بازگردانده خواهند شد.
دوست‌پرست با بيان اينکه امنيت امروز کشور به خاطر ايثار و جانفشاني شهداست، گفت: بايد قدردان اين نعمت الهي بود که شکرگزاري اين موهبت در ادامه راه شهداست.
وي در پايان سخنانش با بيان اينکه شهداي هشت سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم کشور را از هر گونه تعرض دشمن بيمه کرده است، گفت: بايد راه و ياد شهدا را ادامه داد و در اين مسير بهترين موضوع توجه به سيره عملي اين بزرگواران است.
کد مطلب: 178810