داخلی صفحه مازندران خبر
 
مديريت حج بايد به كشورهاي اسلامي سپرده شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۴
نماينده ولي فقيه در سپاه محمد رسول الله تهران در مراسم گراميداشت سالگرد شهداي منا در قائمشهر گفت:مديريت حج بايد به كشورهاي اسلامي سپرده شود
مديريت حج بايد به كشورهاي اسلامي سپرده شود
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،حجت الاسلام و المسلمين گواهي نماينده ولي فقيه در سپاه محمد رسول الله تهران شامگاه روز گذشته در نخستين سالگرد شهداي منا منطقه شرق مازندران كه در حسينيه عاشقان قائمشهر برگزارشد با بيان اينكه پايه اسلام بر پنج چيز بنا شده استكه نماز و حج از مهمترين آن بشمار مي روند گفت:حج يكي از مراسم هاي عظيمي است كه موجب زنده نگه داشتن نام اسلام است و منجر به اين مي شود تا مردم دور هم جمع شوند و براي بررسي مسائل جامعه هم انديشي و هم افزايي كنند.

وي با اشاره به اينكه وهابيت و آل سعود از بدو تولد با اسلام و مسلمانان عناد و دشمني داشته است و مخالف شريعت و نام محمد(ص) بوده است اظهارداشت:فتواهاي مفتيان مفت خور و حلقه به گوش آل سعود ، ابتدايي ترين احكام اسلام را نمي فهمند و اين انسانهاي پليد و گستاخ چندين بار قبور مطهر چهار امام مظلوم ما را تخريب نموده و با خاك يكسان كردند.

 حجت الاسلام و المسلمين گواهي افزود:بي لياقتي و بي كفايتي آل سعود موجب شد جمعي از حاجيان ايران اسلامي ما در سال گذشته در منا به شهادت برسند بنابر اين جهان اسلام بايد با يد واحده ، مديريت حج را به كشورهاي اسلامي بسپارند تا تمام مشكلات حل شود.

نماينده ولي فقيه در سپاه محمد رسول الله تهران عنوان كرد:آل سعود با اجازه ندادن حجاج ايراني به سرزمين امن الهي ، به مريم رجوي دعوت نامه مي فرستد كه امسال مهمان ويژه در مناسك حج حضور پيدا كند بايد به اينان گفت: ننگتان باد و آيندگان اين ددمنشي را قضاوت خواهند كرد و آل جهود در آينده اي نزديك نيست و نابود خواهد شد .

 حجت الاسلام و المسلمين گواهي با بيان اينكه در كشورمان تا به امروز 17 هزار و 600 نفر بدست منافقان ترور شدند و به شهادت رسيدند گفت:اينان ايران را حامي تروريست مي دانند در حالي كه خود پرورش دهنده و پشتيبان تروريست همچون داعش هستند و با قساوت و سنگدلي در كشورهاي يمن،سوريه ،عراق و...  مرتكب جنايت    مي شوند.

نماينده ولي فقيه در سپاه محمد رسول الله تهران اظهارداشت:به تعبير مقام معظم رهبري ، رژيم خبيث آل سعود با اين حركت ننگين كه مانع ورود زائران ايراني به خانه خدا شده است زمينه سقوط خود را فراهم كرده و در آينده اي نزديك، ريشه خود را زده است.

اين مسئول در پايان از استقبال شايسته مردم استان به جهت شركت با شكوه در نخستين سالگرد شهداي فاجعه منا و نيز دستگاههاي برگزار كننده اين مراسم قدرداني كرد.

گفتني است 48 زائر مازندراني به دليل بي كفايتي رژيم آل سعود در سال گذشته در منا به شهادت رسيدند. 

انتهاي پيام/

کد مطلب: 179394
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور