داخلی صفحه اردبیل خبر
 
با حضور اقشار مختلف مردم
مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در مشگین‌شهر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۳
با حضور اقشار مختلف مردم مراسم تشییع پیکر مطهر شهید گمنام در مشگین‌شهر برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشگین‌شهر٬ شهرستان مشگین‌شهر امروز میزبان پیکر پاک یک شهید گمنام شده است و عطر و بوی این شهید والامقام حال و هوای این شهرستان را معنوی کرده است.
 همزمان با روز عرفه در شهرستان مشگین‌شهر پیکر پاک یک شهید گمنام 8 سال دفاع مقدس تشییع شد و پیکر مطهر این شهید والامقام از جلوی ساختمان قدیمی سپاه ناحیه مشگین‌شهر با حضور اقشار مختلف مردم  به سمت مصلای حضرت امام خمینی(ره) منتقل شد.
 اقشار مختلف مردم با داشتن حال و هوای معنوی فریاد الله‌اکبر سر داده بودند و با شعار مرگ بر استکبار جهانی و مرگ بر دولت آل‌سعود این شهید والامقام را تشییع کردند.
امام جمعه مشگین‌شهر در آئین تشییع شهید گمنام در شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: مردم کشور ما باید راه این شهیدان والامقام را ادامه دهند و از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی حفظ و نگه‌داری کنند چرا که به خاطر رشادت و دلاورمردی‌های این شهیدان والامقام است که هم‌اکنون مردم در تمامی نقاط کشور با آرامش و راحتی زندگی می‌کنند و هیچ دغدغه و نگرانی از حیث نبود امنیت برای آنان وجود ندارد.
حجت‌الاسلام رضا باوقار بیان کرد: با حضور پیکر پاک این شهید والامقام امروز دعای عرفه در مصلای امام خمینی(ره) مشگین‌شهر برگزار می‌شود و پیکر مطهر این شهید پس از برگزاری مراسم پرفیض دعای روز عرفه برای انجام آزمایش به تهران منتقل خواهد شد.
انتهای پیام/
R41374/P1330
 
 
 
 
 
کد مطلب: 179664
 


 
 
سوم خرداد و واقعیت‌های ناگفته نبرد ما
 

• حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی محلاتی؛...