داخلی صفحه فارس خبر
 
پیام تسلیت مدیرکل بنیاد فارس به دنبال درگذشت جانباز ورزشکار، بهمن گلبارنژاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۴
راهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با صدور پیامی درگذشت بهمن گلبارنژاد، جانباز 50% فارسی و نماینده تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین در رقابت های پارالمپیک ریو را تسلیت گفت.
 
به گزارش ایثار واحد فارس، متن پیام رجبعلی راهی به شرح زیر است:
 
 (( انا لله و انا الیه راجعون))
 
 کشور سرافراز و ملت غیور ایران اسلامی، همه ی عزت، سربلندی، آرامش و آسایش امروز خود را مدیون دلاورمردیها، فداکاری ها و ایثارگری های دریا دلانی است که در پیروی از اهل بیت پیامبر (ص) به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) تفسیر گر واقعی واژه ایثار شده اند.
بدون تردید حماسه فداکاری ها و از خودگذشتگی های جانبازان سرافراز در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی و بالنده خواهد ماند و سینه به سینه و نسل به نسل به عنوان چراغ راه آیندگان انتقال خواهد یافت.
اینجانب به نمایندگی از جامعه شاهد و ایثارگر و پرسنل بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس، درگذشت جانباز عزیز و ورزشکار غیرتمند استان، مرحوم بهمن گلبارنژاد را به امت شریف ایران اسلامی و خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و جامعه ورزشی تسلیت عرض نموده و ازخداوند متعال، مغفرت و آمرزش برای آن مرحوم و صبر و آرامش برای بازمندگان ایشان طلب می کنم.
 
رجبعلی راهی
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 180191