آغاز ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال دانشگاه آزاد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۳
ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید متقاضی انتقال و یا میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
آغاز ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال دانشگاه آزاد
 
به گزارش «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال و یا میهمانی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
در این اطلاعیه آمده است: مطابق با ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی که متقاضی انتقال هستند از تاریخ 27 شهریور تا یکم مهرماه 95  فرصت دارند به پرتال اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://esargaran.iau.ir/views/home.php مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: این سامانه فقط برای ثبت درخواست انتقالی دانشجویان ورودی جدید فعال است و در این دوره به تقاضاهای تغییر رشته و یا گرایش و تقاضای انتقالی دانشجویان ورودی قدیم ترتیب اثر داده نخواهد شد.
در پایان این اطلاعیه آمده است: پاسخگویی به سئوالات و یا هرگونه مشکل با شماره تلفن مندرج در سایت اداره کل شاهد و ایثارگران امکان پذیر است.
لازم به ذکر است برابر ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز آموزش عالی غیر‌انتفاعی موظفند با رعایت مقطع تحصیلی و نوع مؤسسه، نسبت به انتقال دانشجویان و پذیرفته‌شدگان، آزادگان، اسرا، جانبازان ۲۵% و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و دانشجویان شاهد به دانشگاه یا مؤسسات آموزش عالی محل سکونت خانواده آنان و یا نزدیک‌ترین محل و همچنین تغییر رشته همطراز در گروه آزمایشی مربوط برای یک بار اقدام کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 180258