داخلی صفحه همدان خبر
 
مسؤول کميسيون شاهد شوراي اسلامي شهر ملاير خبر داد
برگزاري يادواره 1100 شهيد ملاير با حضور سردار سليماني
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳
مسؤول کميسيون شاهد شوراي اسلامي شهر ملاير از برگزاري يادواره سرداران، اميران، فرماندهان و يک‎هزار و 100 شهيد ملاير با حضور سردار سليماني خبر داد.
برگزاري يادواره 1100 شهيد ملاير با حضور سردار سليماني
 
ایثار همدان به گزارش خبر هگمتانه: مسؤول کميسيون شاهد شوراي اسلامي شهر ملاير از برگزاري يادواره سرداران، اميران، فرماندهان و يک‎هزار و 100 شهيد ملاير با حضور سردار سليماني خبر داد.
اکبر هاشمي با اشاره به برگزاري يادواره سرداران، اميران، فرماندهان و يک‎هزار و 100 شهيد ملاير اظهار کرد: اين مراسم با حضور سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني برگزار مي‌شود.
وي با بيان اينکه اين برنامه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس طراحي و اجرا مي‎شود، گفت: حاج صادق آهنگران نيز به‌ عنوان مداح در اين برنامه حضور مي‎يابد.
مسؤول کميسيون شاهد شوراي اسلامي شهر ملاير از برگزاري اين برنامه در روز اول مهرماه خبر داد و مکان آن را ميدان استقلال و سالن ورزشي الغدير ملاير عنوان کرد.
وي از نصب تصاوير يک‎هزار و 100 شهيد والامقام شهرستان ملاير در سطح شهر خبر داد و اظهار کرد: اين تصاوير به‌ صورت بنر چاپ‌ شده و نصب خواهد شد.
هاشمي از برگزاري اين برنامه در طول سال با حضور باشکوه مردم سخن به ميان آورد و افزود: مردم ما ثابت کرده‎اند که ياد و راه شهدا را دنبال مي‎کنند و عزت خود را در اين مسير مي‎دانند.
*يادواره‎هاي شهدا بستر تبيين اهداف انقلاب
وي يکي از راه‎هاي زنده نگاه داشتن ياد و خاطره شهدا را برگزاري يادواره‎ دانست و اظهار کرد: تبيين و تشريح اهداف والاي شهدا و توجه به وصاياي آنها از موضوعاتي است که در اين يادواره‎ها مورد توجه قرار مي‎گيرد.
مسؤول کميسيون شاهد شوراي اسلامي شهر ملاير با اشاره به حضور پرشور نسل جوان در اين برنامه‎ها، آن را به فال نيک گرفت و خاطرنشان کرد: نسل جوان نشان داده در راه شهدا باقي مي‎ماند و در اين مسير از هيچ تلاش و جهادي دريغ نخواهد کرد.
وي در پايان تنها راه سعادت کشور را حرکت در مسير شهدا و تبعيت از ولايت فقيه دانست و گفت: بايد با اتحاد و انسجام در راه تحقق اهداف والاي انقلاب اسلامي و اهتزاز پرچم پرافتخار اسلام در جهان وارد عرصه شويم.
کد مطلب: 180310
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...